Czy warto zatrudnić dekoratora wnętrz?

Czy warto zatrudnić dekoratora wnętrz?

DEKORATOR WNĘTRZ

Dekorator zajmuje się wystrojem i dekoracją wnętrz. Działa w obszarze istniejących przestrzeni, które należy poddać zmianom dekoracyjnym. W przeciwieństwie do architekta  wnętrz, nie zmienia z infrastruktury budynku i jego architektonicznych  elementów.

W praktyce, dekorator wnętrz zmienia kolory ścian, i tkanin, rodzaj i stylistykę mebli oraz typ i kształt wystroju okien. Podstawowym elementem pomyślności przedsięwzięcia jest zbadanie potrzeb, preferencji i gustu osoby zlecającej.

Koordynator  prac wykończeniowych

dekorator2Dekorator  najczęściej działa, jako  koordynator prac wykończeniowych oraz   zakupów  towarów związanych z projektem. Robi to w zasięgu wyznaczonego budżetu, a wszystko w celu stworzenia funkcjonalnej, a przede wszystkim unikalnej i przyjemnej przestrzeni.
Dekoratorzy najczęściej zatrudniani są do dekoracji domów i mieszkań, całego wnętrza budynku lub jedynie pojedynczego pomieszczenia, jak salon czy kuchnia. Nierzadko jednak zdarza się, że dekoratorzy zajmują się również wystrojem wnętrz różnorodnych miejsc takich jak: przedsiębiorstwa, hotele, biura, sklepy oraz inne przestrzenie publiczne.oraz nadzorują wykończenie wnętrz.

Korzyści

dekorator3Wynajęcie dekoratora wnętrz do zmiany wystroju niesie  wiele korzyści. Między innymi powiadomi nas o najnowszych produktach i rozwiązaniach dekoracyjnych, które pojawiły się na rynku, Może pomóc również w ograniczeniu kosztów inwestycji.
Skontaktuj się z nami