Dobra ekipa remontowa

Postaw na jakość – dobra ekipa remontowa

Bez względu na to, czy szukasz ekipy remontowej z Warszawy czy innego miasta, powinieneś poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej.

Szukaj i sprawdzaj, wybieraj tych, którzy są polecani lub których prace  możesz zweryfikować.W poszukiwania nie sugeruj się jedynie niską ceną usług remontowych. Niska cena nigdy nie idzie w parze z jakością.

Zaekipa remontowaplanuj wydatki na wykończenie

wykończenie łazienki

Każda starannie wykonana praca a więc również prace wykończeniowe wymagają oprócz doświadczenia dużego  nakładu czasu na jej wykonanie a z nim związane są koszty. Budżet to jeden z najważniejszych wyznaczników przyszłych prac wykończeniowych.

Cenę wykończenia wnętrz  wyznacza stopnień złożoności zlecenia oraz fachowość wykonującej zlecenie ekipy. „Dobra” ekipa remontowa stanie na wysokości zadania realizując najbardziej śmiały projekt, a Ty będziesz się cieszyć piękną aranżacją wnętrza.

Zorganizuj logistykę zaopatrzenia

aranżacja wnętrzaWykończenie wnętrz to proces  często długotrwały. Na czas trwania realizacji inwestycji ma wpływa wielkość zmian projektowych, sprawność ekipy oraz  sprawność logistyczna  w zaopatrzeniu inwestycji i jej finansowania. Za dwa ostanie punkty odpowiadasz Ty a maja one bezpośredni wpływ na tempo prac wykończeniowych.

W mieszkaniu na czas  muszą się znaleźć nie tylko materiały budowlane ale również płytki ceramiczne, wanna, kabina prysznicowa, umywalka, miska WC, parkiet lub panele , gniazdka i wyłączniki elektryczne jeśli będą wymieniane na ładniejsze niż pozostawione przez developera, drzwi wewnętrzne i i wiele innych

Postaw na jakość prac wykończeniowych

Jak wybrać ekipę remontową?

ekipa wykośczeniowa -- apartament wyscigi

Remont lub wykończenie  trwa od kilku dni do kilku miesięcy zależnie od ilości pracy oraz liczebności i sprawności  ekipy remontowej. To czas krótki w porównaniu z okresem korzystania z mieszkania, ale zarazem decydujący o naszym komforcie w przyszłości.

W trakcie prac remontowych i wykończeniowych mimo wielu związanych z nimi obowiązków, można czerpać  wiele radości z metamorfozy wnętrza naszego domu lub mieszkania. Można  jednak również przeżyć trudne chwile, decydując się na usługi słabej ekipy.

Dobra ekipa remontowa

Ekipa remontowa to podstawa. Jej  wysoka jakość pracy to  gwarancja komfortu w trakcie  wielu lat użytkowania  mieszkania. O nieodpowiedzialnych ekipach remontowych krążą liczne legendy, dobrej najlepiej starannie poszukać samemu.

Marzeniem właściciela domu lub mieszkania  jest tanie, szybkie  i dokładne wykończenie wnętrz. Niestety spełnienie tych marzeń jest realnie niemożliwe. Nie można czegoś zrobić dobrze, szybko i tanio. Jakość wymaga:

  • Wiedzy
  • Doświadczenia
  • Czasu
  • Przemyślanego projektu
  • Dobrych materiałów
Mieszkania Żoliborz

Remont mieszkania Żoliborz

W wielu  ekipach wykończeniowych dominuje „praca na skróty”, omijanie technologii dla oszczędności czasu wszystko, by koniecznie zmieścić się w niskiej wycenie,  wykonanej by wygrać konkurs ofert. Generalny rezultat może być więc zaskakujący. Po takim remoncie konieczny jest następny , kosztujący  nie mało a efekt końcowy może różnić się od zamierzonego.

 

Przed remontem warto:

Zapoznać się z  wcześniej wykonywanymi pracami przez ekipę

Zatwierdzić  kosztorys planowanych przez ekipę prac

Sprawdzić jakoś używanych przez ekipę materiałów wykończeniowych

Określić termin realizacji inwestycji

Zawrzeć stosowną umowę

Sprawdzić ubezpieczenie OC firmy remontowej

Nie przekazywać środków finansowych na „słowo honoru.

Skontaktuj się z nami