Wykończenia wnętrz

Remont i wykończenie łazienek

Remont i wykończenie łazienek

Remont i wykończenie łazienki Każdą strefę mieszkania urządzamy starannie. Projektujemy, kupujemy i realizujemy. Są jednak pomieszczenia od których prace wykończeniowe należy zacząć. Bo o ile można odłożyć na później urządzenie gabinetu, pokoju dla dziecka, które jeszcze się nie narodziło, a sypialnię ograniczyć do materaca, o tyle wykończenie, remont łazienki należy zaplanować na początku... Czytaj więcej... »

Wykończenia wnętrz – ściany

Wykończenie ścian mieszkania to tło aranżacyjne całego pomieszczenia, dlatego temu etapowi prac remontowych powinniśmy poświęcić wiele uwagi. Możliwości są nieograniczone, bowiem gama materiałów świetnie sprawdzających się, jako okładzina ścian znajdujących się wewnątrz pomieszczeń jest niezwykle bogata, a architekci wnętrz nieustannie proponują nowe rozwiązania. Klasyka wykończeń wnętrz w nowym wydaniu Materiałem powszechnie często spotykanym... Czytaj więcej... »
Wykończenie schodów

Wykończenie schodów

Schody są konstrukcją, która przede wszystkim ma zapewniać bezproblemową komunikację pomiędzy kondygnacjami budynku. Odpowiednio wykończone mogą stać się również ozdobą naszego wnętrza lub wizytówką całego budynku. Budowa i wymiary schodów Podstawowym elementem, który składa się na konstrukcję schodów jest stopień, jego część pozioma to stopnica, a pionowa  podstopnica. Na wielkość stopnia składa... Czytaj więcej... »

Jak tanio i szybko wykończyć mieszkanie ?

Moment, w którym odbieramy klucze do naszego nowego mieszkania w bloku, apartamentowcu, to jedna z najważniejszych chwil w  życiu i  zarazem początek kosztownych zakupów i prac wykończeniowych. Bogactwo dostępnych na rynku materiałów kusi stworzeniem wyszukanych i niebanalnych aranżacji, jednak na drodze do ich zrealizowania stoi zwykle nasz ograniczony budżet. Zapewne zależy nam nie... Czytaj więcej... »

Dobra ekipa remontowa

Postaw na jakość – dobra ekipa remontowa Bez względu na to, czy szukasz ekipy remontowej z Warszawy czy innego miasta, powinieneś poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej. Szukaj i sprawdzaj, wybieraj tych, którzy są polecani lub których prace  możesz zweryfikować.W poszukiwania nie sugeruj się jedynie niską ceną usług remontowych. Niska cena nigdy nie... Czytaj więcej... »

Kompleksowe wykończenie wnętrz

 Kompleksowe wykończenie Decydując się na  wykończenie mieszkania pod klucz, nie będziesz musiał martwić się zakupem, czy wyborem odpowiednich materiałów i ich transportem do mieszkania. Jeśli wnętrze Twojego mieszkania nie spełnia Twoich oczekiwań, jeśli szukasz nowych rozwiązań aranżacyjnych i wykończeniowych, warto pomyśleć o kompleksowym i solidnym wykończeniu . Dzięki nowym rozwiązaniom przestrzennym, już... Czytaj więcej... »
Nowoczesne wykończenie mieszkań

Nowoczesne wykończenie mieszkań

Kupiłeś mieszkanie lub zamierzasz przeprowadzić remont i podoba Ci się styl nowoczesny.? Zastanawiasz się efektownie zamieszkać Twoim nowoczesnym mieszkaniu ?  Najlepiej skusić się na profesjonalny projekt wnętrza mieszkania czyli na pomoc projektanta wnętrz  a następnie doświadczonej  firmy remontowej by ta projekt nowoczesnej aranżacji zrealizowała dla Ciebie . Nowoczesne mieszkanie czyli jakie? Wnętrza... Czytaj więcej... »
Wykonanie gładzi gipsowej

Wykonanie gładzi gipsowej

Jest wiele sposobów, by uzyskać piękne wnętrza  Jednym z nich, jest wygładzenie ścian. Służy do tego specjalny rodzaj gipsu zwany gładzią gipsową. Stosuje się ją do wykańczania nowych ścian. odnawiania starych tynków. Nanosi się ją również na ściany  prefabrykowane, betonowe, ceramiczne oraz silikatowe.. Oczekiwanym rezultatem jest pozbawiona defektów gładka ściana. Najpierw równo... Czytaj więcej... »
Stare mieszkanie do remontu

Stare mieszkanie do remontu

Remont  mieszkania w bloku Remont starego mieszkania w bloku to zawsze duże wyzwanie a tym bardziej, jeżeli remontowane mieszkanie jest stare, bowiem może się okazać, że ilość prac, które należy wykonać jest większa ni z przypuszczaliśmy. Dlatego przed przystąpieniem do remontu  mieszkania w bloku należy określić zakres wykonywanych prac.Jeżeli decydujemy się na zakup... Czytaj więcej... »
Wykończenie mieszkania-krok po kroku

Wykończenie mieszkania-krok po kroku

Decydując się na zakup i wykańczanie mieszkania,  warto jednocześnie zdecydować, czy skorzystać z pomocy projektanta wnętrz i zdecydować się na wykończenie mieszkania krok po kroku. Bezpiecznie i wygodnie jest powierzyć projekt oraz wykończenie mieszkania jednej firmie i zamówić usługę kompleksową. Oddzielne zatrudnienie projektanta i ekipy lub fachowców do wykonania poszczególnych prac będzie pracochłonne, kosztowne,... Czytaj więcej... »
Stare czy nowe budownictwo ?

Stare czy nowe budownictwo ?

Stare czy nowe budownictwo? Jakie kupić mieszkanie? Rynek pierwotny oraz rynek wtórny oferują niemalże podobną ilość mieszkań. Zakup mieszkania na danym rynku wiąże się z rozmaitymi  zagadnieniami, nad którymi warto solidnie się zastanowić. Mieszkania z rynku pierwotnego różnią się od tych oferowanych na rynku wtórnym a rozbieżności jest wiele. Na rynku wtórnym... Czytaj więcej... »
Remont mieszkania w kamienicy

Remont mieszkania w kamienicy

Większość infrastruktury mieszkaniowej w Warszawie jest „wiekowa” i zaniedbana. Obok niej, wyrastają jak grzyby po deszczu, nowe nieruchomości, często stawiane w formie plomby w obszarze zabudowy, „starej” Warszawy.  Stare ale z klimatem Na szczęście, wiele obiektów mieszkalnych, mimo zniszczeń wojennych, ocalało. Na szczególną uwagę, zasługują małe kamienice położone na Pradze a szczególnie... Czytaj więcej... »
Sztukateria wewnętrzna

Sztukateria wewnętrzna

Sztukateria ma swoją długą historię. Stosowana już w starożytności przez Greków i Rzymian, prawdziwy okres świetności przeżywała w renesansie i baroku. Współczesne trendy designerskie świadczą o tym, że również obecnie tego typu zdobienia nie straciły na aktualności, ciesząc się uznaniem wśród tak wśród klientów jak i architektów wnętrz. Nie tylko w pałacu... Czytaj więcej... »
Izolacja łazienki

Izolacja łazienki

Łazienka z racji swojej funkcji narażona jest na nieustanne działanie wilgoci, która nierzadko przyczynia się do powstawania grzybów i pleśni. Tego typu wykwity najczęściej pojawiają w spoinach pomiędzy płytkami, okolicach kranów oraz w przestrzeniach pomiędzy wanną i ścianą. Nie tylko wpływają one negatywnie na estetykę wnętrza, ale również mają silne właściwości toksyczne,... Czytaj więcej... »
Remonty starych domów

Remonty starych domów

Kapitalny remont domu Niezależnie od tego, czy decydujemy się na zakup starego domu świadomie, czy dziedziczymy go w spadku po naszych bliskich, tego typu budynek zwykle trzeba poddać  remontowi. Jest to przedsięwzięcie wymagające niemałego nakładu pracy oraz logicznego, precyzyjnie określonego planu, dlatego powinniśmy się do niego solidnie przygotować. Remont starego domu –... Czytaj więcej... »
1 2