Kompleksowe wykończenie wnętrz

 Kompleksowe wykończenie

Pokój dzieciecy

Wykończenie wnętrz

Decydując się na  wykończenie mieszkania pod klucz, nie będziesz musiał martwić się zakupem, czy wyborem odpowiednich materiałów i ich transportem do mieszkania.

Jeśli wnętrze Twojego mieszkania nie spełnia Twoich oczekiwań, jeśli szukasz nowych rozwiązań aranżacyjnych i wykończeniowych, warto pomyśleć o kompleksowym i solidnym wykończeniu .

Dzięki nowym rozwiązaniom przestrzennym, już w krótkim czasie, za pomocą delikatnych korekt w układzie ścian, zmiany kolorystyki poszczególnych pomieszczeń mieszkania, czy innego rozmieszczenia oświetlenia,

 

Profesjonalny projekt wnętrza

Łazienka Saska Kępa - projekt mieszkania,

kompleksowe wykończenie mieszkania, wykończenia.

Podczas spotkań z naszym architektem w zakupionym mieszkaniu, ustalany jest nie tylko zakres wykończenia wnętrz mieszkania, ale także na podstawie Waszych oczekiwań i potrzeb, wspólnie ustalany jest nowy projekt wykończenia mieszkania pod klucz.

Kolejnym krokiem ku nowemu, wymarzonemu wnętrzu, jest etap, kiedy na podstawie przeprowadzonych wspólnie rozmów, przygotujemy dla Ciebie pełną ofertę  kompleksowego wykończenia wnętrz. W naszej  ofercie  ujęty będzie nie tylko zakres prac projektowych, ale również i wykończeniowych, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i nadziejami.

Z chwilą podpisania umowy, nasz projektant wnętrz opracuje dla Państwa kilka opcji wstępnego projektu, a po jego zatwierdzeniu, powstanie wstępny projekt poparty wizualizacjami.

 

Prace wykończeniowe na miarę Twoich marzeń

sufit podwieszany Warszawa

Projekt i kompleksowe wykończenie

Jeśli przygotowany projekt spełni Państwa oczekiwania, już po naniesieniu ewentualnych poprawek, opracowany zostanie szczegółowy, wykonawczy projekt, który stanie się podstawą do prac wykończeniowych, jakich podejmie się nasza wykwalifikowana ekipa wykończeniowa.

Wiedząc, że całościowe wykończenie mieszkania, to spory koszt, dla zdecydowanych klientów, którzy poza projektem i wykończeniem, zdecydują się na kompleksowe wykończenie wnętrz, nasza firma przygotowała atrakcyjny rabat na usługę projektową.

Co ważne, na każdym etapie naszej pracy, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i oczekiwania, wiedząc jak ważnym jest, by efekt końcowy naszej współpracy był satysfakcjonujący dla nas, ale przede wszystkim dla naszego klienta i jego bliskich.

Jesteśmy pewni, że dzięki naszej obopólnej współpracy, już w krótkim czasie, zamieszkają Państwo w nowym, mieszkaniu, urządzonym i wykończonym zgodnie z oczekiwaniami, stając się tym samym urzeczywistnieniem Waszych marzeń

Jeśli i Ty pragniesz, by Twoje mieszkanie w końcu było mieszkaniem z Twoich marzeń, już dziś skontaktuj się z nami.

Zapraszamy

 

Skontaktuj się z nami