Meble łazienkowe

Meble łazienkowe

Marzysz o pięknej łazience, zaaranżowanej w dobrym i nowoczesnym stylu? A może marzysz o gustownym połączeniu elegancji i funkcjonalności? Twoja wymarzona koncepcja projektu łazienki od dziś może się urzeczywistnić!

Doborem mebli łazienkowych można zmienić łazienkę w upragnioną i wymarzoną przestrzeń.

lazienkowe2Niczym za dotknięciem magicznej różdżki zmienić można łazienkę w cudowny i wymarzony azyl. Dobór formy mebli i surowca, z jakiego będą wykonane jest tu decydujące. Dzisiejsze aranżacje łazienki skłaniają się ku naturalnym materiałom czy egzotycznym projektom.

Dobre łazienkowe meble są ustawne, funkcjonalne i odporne na wilgoć. Jednocześnie spełniają funkcje dekoracyjne. Materiałem popularnym jest drewno. Jest to materiał z duszą, który doskonale nadaje się do wnętrz łazienkowych.

lazienkowe3Meble łazienkowe o niewielkich gabarytach, wykonane z najnowocześniejszych materiałów nie tylko odpornych na wilgoć, ale także na uszkodzenia mechaniczne to nasza specjalność. Meble łazienkowe dzielimy ze względu na rodzaj materiału z którego sa wykonane.

Najbardziej narażone na działanie wody są blaty, na ich powierzchni zamocowana jest umywalka i zwykle w jej sąsiedztwie, w trakcie używania gromadzą się krople wody. Te elementy mebli łazienkowych wykonywane są z odpowiedniego gatunku drewna odpornego na wilgoć, kamienia lub kompozytów na bazie kamienia naturalnego.

Skontaktuj się z nami