O nas

Entuzjaści solidnych zmian

Prosperujemy na rynku usług budowlanych od 26 lat. Niewiele firm może poszczycić się tak długim zaufaniem klientów. Ten czas pozwolił nam na zbudowanie stabilnej pozycji i zdobycie renomy wśród Klientów.

Jako doświadczona firma remontowa i pracownia projektowa  –  skutecznie łączymy tradycję i doświadczenie z nowymi trendami i technologiami, dzięki czemu staliśmy się wiarygodną oraz cenioną na rynku warszawskim firma projektowo wykonawczą. Naszą pracę wykonujemy zawsze z pozytywnym, pełnym entuzjazmu nastawieniem. To dobry początek dla fantastycznych i radosnych zmian.

Solidne ekipy remontowe

Jesteśmy zgranym zespołem, każdy fachowiec dobierany jest starannie, pod kątem doświadczenia, umiejętności, historii zatrudnienia. Z dumą stwierdzamy, że nasze  ekipy remontowe  są w czołówce najbardziej solidnych i profesjonalnych  w Warszawie.

Ostatecznym efektem pracy są zadowoleni klienci i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy i aby  spełniać coraz to wyższe wymagania, jakie niesie za sobą nowe technologie – uczestniczymy w licznych szkoleniach i bezustannie pozyskując wiedzę z zakresu sztuki budowlanej.

Nowe spojrzenie z roku na rok

Zawsze staramy się pozytywnie zaskakiwać, proponując klientom rozwiązania projektowe daleko wykraczające poza szablony katalogowe. Potrafimy umiejętnie dobrać rozwiązania pod nawet bardzo trudne i ograniczające problemy klientów i ich pomieszczeń.

Dzięki bieżącej wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań, potrafimy wprowadzać zmiany, które dopiero wchodzą lub trafią na polski rynek, a będą służyć przez długie lata. Nie boimy się wyzwań,  napiętych terminów ani niekonwencjonalnych rozwiązań.

Wykonywaliśmy projekty remontów,   prace remontowe i wykończeniowe nie tylko we współczesnych domach ale i zabytkowych obiektach:

Pałac w Cieleśnicy/  GUS -Główny Urząd Statystyczny/ Ministerstwo Środowiska/PAN – Polska Akademia Nauk – Centrum badań kosmicznych ul.Bartycka Warszawa/  Gobain Polska/   Vistula Group S.A./  Próchnik Spółka Akcyjna/ Telimena S.A.Polfa Lódż,/ But S.A/  Millenium Plaza Warszawa/ Telewizja TVN/  Centrum Doradztwa Gospodarczego/  Olsen Polska/  Pizzeria Toskania /    Mercedes Polska/ Kamienice zabytkowe Piotrkowska w Łodzi/\ Zabytkowa renesansowa posiadłość w  Heidelbergu /    Salon Toyota / Kamienice ul. Francuska/       Kamienica Walecznych – Saska Kępa w Warszawie/   Cukiernia w Kinie Multimedia Wilno Litwa/   Poradnie Chorób Stopy -Warszawa – ul Bartnicza, ul.Kondratowicza i ul. Migdałowa  w Warszawie/ Obiekty prywatne

Wybrane zdjęcia w zakładce Realizacje