Panele dekoracyjne 3D

Panele dekoracyjne 3D

Jeszcze niedawno wydawać się mogło, że okres świetności paneli ściennych minął bezpowrotnie, jednak współczesne trendy designerskie udowadniają, że nic bardziej mylnego. Architekci wnętrz w wykończeniach wnętrz proponują panele w unowocześnionym wariancie i ta nowość na rynku aranżacji wnętrz  cieszy się rosnącą popularnością.

TRÓJWYMIAROWO

Trójwymiarowe panele od klasycznej wersji odróżnia przede wszystkim wypukły wzór,  umieszczony  na płytce w kształcie kwadratu lub prostokąta. Panele wykonane są zwykle na bazie gipsu, który wzmacniany jest włóknem szklanym lub ze sprasowanych włókien kokosowo-palmowych. Te drugie są lżejsze od wersji gipsowej, cechuje je również wysoka przepuszczalność powietrza.

Indywidualny styl

Panele 3D umożliwiają stworzenie pomieszczenia o niebanalnym, nowoczesnym charakterze. Decydując się na taki rodzaj dekoracji możemy wybrać nie tylko odpowiadający nam wzór, ale również atrakcyjny kolor. W momencie zakupu białe panele, możemy pomalować na dowolny kolor. Panele   możemy zastosować niemal w każdym pomieszczeniu, zarówno w holu, salonie, jak i sypialni, czy pokoju dziecięcym. Nie nadają się one jedynie do łazienki, bowiem duża wilgotność tego pomieszczenia może powodować rozwijanie się pod panelami pleśni.

Ekologicznie

Są przyjazne środowisku, ich składniki się bio-degradowalne, nie zawierają również toksyn ani lotnych związków mineralnych. Dzięki różnorodności dostępnych faktur umożliwiają one fantazyjną i nowatorską aranżację wnętrza, podkreślającą jego indywidualny charakter. To świetna propozycja dla osób szukających interesujących rozwiązań stylistycznych, które pożądany efekt chcą uzyskać w krótkim czasie.

Skontaktuj się z nami