Pomysł na pokój dziewczynki – aranżacja

Pomysł na pokój dziewczynki – aranżacja

Jak wszystkie dziewczynki, tak i Twoja córka ma zapewne  specyficzny gust i (lub) kapryśne podejście w kwestiach wyboru ubrań i innych rzeczy. Dlatego aranżacja pokoju dla dziewczynki to wyjątkowo trudne zadanie. Sukces w realizacji tego celu możesz osiągnąć stosując się do poniższych wskazówek.

Delikatne odcienie różu,wanilii, brzoskwini -takie barwy  ścian zwykle są akceptowane i można ich użyć ich malując ściany, kupując poduszki, pościel zasłony itd. Eksperymentując z  odcieniami barw,  unikniesz nudy i monotonii.

Do dekoracji ścian wykorzystaj tapetę z motywem plaży: złocisty piasek, krystalicznie czysta woda itp. Tą naturalną scenerię możesz umieścić na jednej ze ścian, wybierając spośród wielu rodzajów tapet dostępnych na rynku. Skorzystaj z fantazyjnych tkanin dla elementów meblowych, poduszek i pokrowców.

Z połyskiem

połyskujące kolory w pokoju tworzą efekt klejnotu. W osiągnięciu tego efektu pomogą materiały z brokatem i nowoczesne meble z metalowymi dodatkami, które w całości odświeżą wygląd pokoju.

Elementy przyrody

Dziewczynka zwykle interesują się przyrodą i będzie zachwycona, jeśli na ścianach jej pokoju zagoszczą fotografie, plakaty czy obrazki zwierząt,kwiatów czy innych naturalnych elementów. Możesz również kupić pościel, zasłony ze zwierzęcymi motywami.

Skontaktuj się z nami