Wykończenia wnętrz

Wykończenie wnętrz domu

wykończenie domu

wykończenie domu

Jeśli chcesz bezstresowo, sprawnie i precyzyjnie poprowadzić przebudowę domu, remont lub wykończenie wnętrz  – zdecyduj się na zlecenia tej usługi naszej firmie wykończeniowej.                                                                                                                                      Oferujemy:

  •  projekt wykończenia wnętrz z nadzorem autorskim
  • usługi wykończeniowe

 

Wykończenie domu Wilanów

Wykończenie domu Wilanów

Gwarancja sukcesu aranżacji

Wykończenie wnętrz to kompleksowa oferta remontowo-aranżacyjna obejmująca wszystkie prace instalacyjne i wykończeniowe.

Wykonywane przez doświadczonych pracowników, w tym również nadzorowane przez projektantów wnętrz, gwarantują niezapomniany satysfakcjonujący efekt końcowy

 

 

Etapy wykończenia wnętrz

wykończenie tarasu

wykończenie tarasu

1. Instalacje hydrauliczne i elektryczne

Pierwszym etapem prowadzonych przez nas prac wykończeniowych, jest poprowadzenie instalacji wodnej i kanalizacyjnej oraz równolegle instalacji elektrycznej – zasilanie gniazd 230 V i 380 V. Montujemy okablowanie instalacji oświetleniowej, komputerowej, audio i video, alarmowej, kamer, telefonicznej. Wykończenie mieszkania lub domu w tej kolejności wynika z  potrzeby estetyki – ukrycia przewodów elektrycznych oraz instalacji wodnej i kanalizacyjnej pod tynkiem i następnymi warstwami powłok wykończeniowych – gładzi gipsowej, sztablatury i malowania.

Projekt wykończenia

Projekt wykończenia

2. Tynkowanie – tynkowane zaczynamy od sufitów a następnie tynkowane są ściany i otwory drzwiowe i okienne i ewentualne inne miejsca. Ściany działowe ma życzenie wykonujemy również w technologii  gipsowo-kartonowej, ale dopiero po wylewkach z powodu niskiej odporności na wilgoć, która utrzymuje się na wysokim poziomie i długo po wykonaniu wylewek.

 

 

Aranżacja mieszknia Eko park Warszawa

3. Izolujemy podłogi – na powierzchnię stropów układamy  folię, jako izolację przeciwwilgociową   izolację z wełny, styropianu podłogowego, polistyrenu będącymi izolacja termiczna podłogi i pełniącą funkcję wygłuszenia.

4. Rozprowadzamy instalacji grzewczą – w trakcie układania izolacji rozprowadzamy instalację centralnego ogrzewania i wykonujemy  podejścia do grzejników.

 

  1. Układanie podkładu podłogowego – po zrobieniu izolacji i wykonaniu instalacji  grzewczej  układamy warstwę podkładu podłogowego. Są to różne zaprawy podkładowe lub  suchy jastrych – podkład budowlany ze specjalnych płyt – układanych na posypce wyrównującej.
  1. Wykończenie wnętrz – poddasze – jeżeli w projekcie domu jest poddasze to właśnie po zakończeniu mokrych prac teraz można przystąpić do jego wykończenia – wykonania stelaży, montażu płyt karton-gips, wykonaniu gładzi gipsowej, montaży
  1. Równanie podłogi- jeśli płaszczyzna podłogi nie jest  równa warto ułożyć na niej tak zwany podkład samopoziomujący czyli wykonać wylewkę z płynnej masy na bazie cementu i innych materiałów elastycznych i wiążących
  1. Okładziny ceramiczne – w tych pomieszczeniach, w których mają być okładziny ceramiczne ściany  tynkujemy tynkiem cementowym a  w miejscach mokrych, wokół wanien, kabin i umywalek i na podłodze  warto  ułożyć warstwę płynnej izolacji.
  1. Malowanie i tapetowanie kiedy tynki są  suche, można rozpocząć gruntowanie, malowanie i tapetowanie. Najpierw malujemy  sufity a następnie malujemy bądź tapetujemy ściany.
  1. Układanie posadzek – przed ułożeniem podłóg, czyli paneli, ­ parkietu, desek lub wykładzin, trzeba upewnić się czy wilgotność jest odpowiednia. Ma to podstawowe  znaczenie w przypadku posadzek drewnianych. Z posadzkami wykańcza się  drewniane schody.
  1. Montaż drzwi –  po ułożeniu podłogi osadzamy ościeżnice drzwi.
  1. Biały montaż – usługi wykończeniowe to również montaż  elementów wyposażenia sanitarnego i oświetleniowego, montaż mebli, rolet.

 

Od afrykańskiego po styl ZEN

Aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz

Wykończenie wnętrz można przeprowadzić na wiele różnych aranżacji. W ramach usługi wykończenia wnętrz służymy doradztwem w wyborze odpowiedniego stylu wykończeniowego, pomocą w wyborze odpowiednich dodatków oraz przeprowadzeniem ostatecznych prac aranżacyjnych.

Wykończenia wnętrz przeprowadzamy między innymi w stylizacji glamour, minimalistycznej, nowoczesnej oraz skandynawskiej. Styl glamour, charakteryzujący się bogato zdobionymi dodatkami, przepychem dekoratorskim, wybierany jest do   domów osób chcących poczuć odrobinę luksusu.

Aranżacja w stylu minimalistycznym idealnie sprawdza się u domowników, którzy cenią sobie prostotę połączoną z umiarem. Brak licznych dodatków nadrobiony zostaje nowoczesnymi wzorami i funkcjonalnymi meblami. Styl nowoczesny jest jednym z najczęściej wybieranych.

Opierający się na indywidualności w łączeniu materiałów, wzorów, barw idealnie sprawdza się w każdym domu. Najbardziej popularny, styl skandynawski, proponujemy domownikom ceniącym sobie przestronne i jasne wnętrza. Wykończenie wnętrz w stylu skandynawskim możliwe jest zarówno w mniejszych, jak i większych domach

Wykończenie wnętrz to oferta w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Gwarantujemy wybór najlepszych rozwiązań z zakresu prac wykończeniowych i aranżacyjnych. Zapewniamy:

– wstępną koncepcję i aranżację,

– doradztwo w wyborze oryginalnych rozwiązań,

– pomoc w zakupie potrzebnych materiałów i dodatków,

– solidne i terminowe prace wykończeniowo-aranżacyjne,

– nadzór fachowców,

– czystość i porządek po zakończeniu prac.

Skontaktuj się z nami