Wykończenie wnętrz

Bezstresowe wykończenie

Wykończenie mieszkań

Wykończenie mieszkania – temat który zapewne nurtuje Ciebie jeśli kupiłeś nowe mieszkanie i  zastanawiasz się, co zrobić by jak najszybciej w nim zamieszkać.

Pozwól nam, profesjonalistom zadbać o Twoje nowe lokum. Oferujemy rzetelne i kompleksowe  wykończenie mieszkań na terenie Warszawy i okolic.                                                  

 

       

Salon w apartamencie

Wykończenie mieszkań -apartament Wilanów

Oferta prac wykończeniowych 

 • Montaż sufitów podwieszanych,
 • Wykończenie ścian – gładz gipsową i malowanie ścian
 • Wykończenie łazienki i kuchni
 • Gładź gipsową i malowanie ścian a także prace szklarskie,
 • Układanie kafelek, montaż rolet i sztukaterii i inne prace wykończeniowe

Wiedząc, jak małą ilością czasu na co dzień wszyscy dysponujemy i jak wiele czasu pochłania wykończenie wnętrz i remonty, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom,  oferujemy  kompleksową usługę:

 • pomoc  w odbiorze mieszkań
 • projekty mieszkań i organizację prac wykończeniowych,
 • pomoc w zakupach i transporcie materiałów do Waszego mieszkania.

 

projekt i wykończenie wnętrz

wykończenie mieszkań – aneks kuchenny

 

W ramach współpracy oferujemy również  zastępstwo inwestorskie i wykończanie mieszkania pod klucz.Zaufaj naszej firmie, pozwól profesjonalistom poprowadzić prace wykończeniowe w Twoim mieszkaniu.  Zapewniamy wszelką pomoc w organizacji prac  remontowo-wykończeniowych – tak w odbiorze mieszkania, doradztwie i projekcie, jak i w zakupach oraz w  transporcie.

 

 

Oferujemy zastępstwo inwestorskie i wykańczanie mieszkań pod klucz. Razem w Państwem, na podstawie Waszych oczekiwań co  do  kolorystyki i funkcjonalności pomieszczeń, stworzymy projekty odpowiadające nie tylko Waszym potrzebom, ale także Waszym możliwościom finansowym. Zarówno podczas tworzenia projektu, jak i wykonywania prac konsultujemy się z Państwem, a każde zlecenie wykończenia wnętrz traktujemy indywidualnie.

Należy pamiętać, że sam projekt remontuwykończenia wnętrz oraz aranżacji mieszkania, to dopiero połowa drogi ku pięknemu mieszkaniu. Ważną  jest również jego realizacja i sposób przeprowadzenia robót wykończeniowych.Zdarza się bowiem, że nawet najlepszy projekt wykonany przez nieodpowiednią ekipę remontową, może przynieść odwrotny skutek.

Wykończenie z gwarancją sukcesu

projekt_mieszkania (2)

Wykończenie salonu

 

Projekt  aranżacji i wykańczania mieszkań  to gwarancji nie tylko pięknego wnętrza ale i spójności poszczególnych pokoi i elementów wystroju w obszarze każdego z pomieszczeń.

Jeśli dodatkowo, usługę projektową i wykończenie mieszkania wykonana  ta sama firma, to jej rezultatem będzie pełna zgodność prac wykończeniowych z opracowaniem projektu wnętrza a wynik wykończenia inwestycji okaże się w pełni satysfakcji.

 

Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach. Nasza oferta to nie tylko wykończenia mieszkań ale szeroko pojęte wykończenia wnętrz

Co decyduje o klasie wykończeń mieszkań ?

Mieszkanie na warszawskich Wyścigach

Mieszkanie na warszawskich Wyścigach

 • Odpowiedni projekt (zawsze dostosowany do  PańsTwa potrzeb i oczekiwań),
 • Pomysł na funkcjonalność wykańczanych wnętrz,
 • Dokładność i solidność w wykonaniu prac wykończeniowych,
 • Korzystanie ze sprawdzonych i dobrych materiałów i technologii,
 • Odpowiednio zaprojektowane i rozmieszczone oświetlenie,
 • Odpowiedni dobór farb i kolorystyki poszczególnych pomieszczeń,
 • Atrakcyjny układ podłóg, a także dobór okładzin podłogowych (glazury, paneli itd.).Wszystkie te elementy, zebrane razem, pozwolą nam na stworzenie pięknego i stylowego wnętrza

 

projekt_mieszkania_warszawa (2)

projekt i wykończeń mieszkań

Montaże ścian i sufitów
 • Montaż i wykończenie sufitów: podwieszanych gipsowych,
 • Montaż  sufitów podwieszanych systemowych
 • Montaż sufitów napinanych
 • Montaż ścian lekkich i murowanych z pustaków i cegieł

 

 

 

Aranżacja mieszkania na warszawskich Wyścigach

Aranżacja mieszkania na warszawskich Wyścigach

Wykańczanie mieszkań – tynki
 • Wykonanie tynków gipsowych i cementowe
 • Tynki ozdobne, strukturalne, stiuki, sztukateria
 • Gładź gipsową gipsowa tradycyjna i angielska

 

 

 

 

Prace wykończeniowe

Prace  wykończeniowe

Prace wykończeniowe to oferta, przeznaczona dla wszystkich posiadaczy nowych mieszkań  , w tym również dla osób zapracowanych oraz mieszkających poza Warszawą, które nie mają czasu na prace aranżacyjne, zakupy i formalności.

Doradzamy

W toku prac budowlanych zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo, najwyższą jakość wykonania oraz szybką i pełną obsługę. Dbamy, aby prace wykończeniowe realizowane były w pełnym zakresie, także przy zastosowaniu najnowszych innowacyjnych technologii.

Jeśli szukacie Państwo inspiracji, pomysłu na odpowiedni projekt, a także firmy, która kompleksowo zajmie się wykończeniem wnętrz Waszego mieszkania, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji.

 

Jaki jest koszt wykończenia mieszkania?

Odbiór kluczy od nowego mieszkania – to jednocześnie początek  zakupów i rozpoczęcie wykończenia mieszkania. Na rynku, dostępnych jest, wiele materiałów, dzięki którym, możemy stworzyć ciekawą aranżację wnętrz. Często jednak na drodze do ich zrealizowania stoi nasz budżet, a przecież zależy nam nie tylko na tanim, ale także szybkim wykończeniu mieszkania, co przyśpieszy przeprowadzkę do wymarzonego mieszkania oraz zmniejszy stres związanymi z remontem.

Jaki budżet przeznaczasz na wykończenie?

Najpierw należy określić nasz budżet, którym dysponujemy, ponieważ ilość posiadanych środków niewątpliwe będzie miało decydujący wpływ na jakość materiałów jakie będzie mogli kupić.

Powinniśmy unikać kupowania produktów tylko przez wzgląd na ich niską cenę, bowiem te najtańsze, często są niskiej jakości, ale oczywiście są wyjątki gdy „tanie” nie zawsze znaczy „złe”.

Samodzielne  wykończenie?

wkkp2

Pomysł samodzielnego wykończenia mieszkania jest kuszący, lecz należy wziąć pod uwagę, że jest to działanie bardzo ryzykowne. Nieumiejętne wykonanie remontu zdecydowanie mnoży koszty zamiast je ograniczać, ponieważ praca na własną rękę nie daje gwarancji jakości i jej zakończenia w krótkim czasie.

 

 

Niewątpliwie nie warto decydować się na zakup materiałów wyłącznie ze względu na niską cenę, ponieważ, niedrogie produkty bywają słabej jakości i mają krótką trwałość. Na rynku są zwykle tańsze zamienniki, ale najpierw należy dokładnie sprawdzić ich parametry..

 

Priorytety w pracach wykończeniowych

wkkp3

 

Zanim przystąpimy do zakupów materiałów wykończeniowych oraz remontu, warto zastanowić się nad tym, które pomieszczenia są dla nas najważniejsze, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę, że na przykład kuchnię i łazienkę remontuje się raz na kilka lat, tapetę i kolor ścian zmieniamy co kilka lat.

 

 

Projektując wystrój łazienki i kuchni nie powinniśmy oszczędzać na materiałach wykończeniowych, ponieważ mają nam służyć przez długi okres czasu. Konkretnym przykładem może być na przykład armatura łazienkowa. Wiele modeli charakteryzują się niską odporność na rdzę i nieszczelnością.

 

Solidna ekipa wykończeniowa

wkkp4

 

Wykończenie  mieszkania to znalezienie dobrego specjalisty to połowa sukcesu. Jeżeli nie wiemy, na jaką firmę się zdecydować, warto wybrać taką, której efekty pracy mamy okazję osobiście zobaczyć i ocenić.

Fachowa ekipa wykończeniowa zajmie się pracami wykończeniowymi, doradzi rodzaj osprzętu i pomoże w aranżacji wnętrza mieszkania.

 

Wykończenie końcowe

Wybór odpowiedniej podłogi oraz ściany jest istotnym elementem prac wykończeniowych. Podłogi i ściany stanowią często bazę designerską danego pomieszczenia, nadają konkretnego charakteru w mieszkaniu.

Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych materiałów, mamy wiele najrozmaitszych materiałów, takich jak panele, parkiet, czy wykładziny, więc wybór jest ogromny. Materiał powinien być funkcjonalny i zgodny z przeznaczeniem konkretnego wnętrza, dlatego przed zakupem, musimy się bardzo dobrze zastanowić nad wyborem.

Meble na wymiar

wkkp5

 

W pomieszczeniach o nietypowym kształcie i układzie bardzo dobrze sprawdzają się meble na wymiar. Wykonywane są one na specjalne życzenie klientów, a okres oczekiwania na meble może trwać nawet 2 miesiące, dlatego warto je zamówić kilka tygodni przed przeprowadzką. Wybór meble na wymiar dają nam dużo ciekawych możliwości aranżacyjnych,

Możemy w tej opcji wybrać kolor o rodzaj materiałów, z których zostaną one wykonane, dzięki czemu mamy decydujący wpływ na charakter wnętrza , a także na aspekt finansowy.

Zdecydowanie jest to rozwiązanie bardziej opłacalne niż zakup szafek pochodzenia chińskiego z marketów budowlanych których jakość pozostawia wiele do życzenia. Wyjątkiem są niektóre meble kuchenne dostępne w Ikei, które wyróżniają się przyzwoitą trwałością.nawet pośród pozostałych artykułów tego sklepu

Zakupy mebli w internecie

Zakupu mebli – końcowy etap wykończenia mieszkania, możemy dokonać także w sieci internet, w której możemy znaleźć wiele porównywarek cenowych. Możemy także, bez wychodzenia z domu, sprawdzić czy asortyment jest dostępny.

Zanim zdecydujemy się na zakupy przez Internet, warto sprawdzić opcje i ceny dostawy, a także regulamin sklepu. Nieznajomość prawa szkodzi, więc niezwykle istotne jest zapoznanie się prawami konsumenta.

Na terenie Polski kupujący ma 10 dni na odstąpienie od umowy zakupu bez podania konkretnej przyczyny. Najlepiej jest korzystać z bezpośrednich stron producentów, ponieważ pośrednicy często narzucają dodatkowe dość duże koszty.