Blog

Jak tanio wykończyć mieszkanie w Warszawie

Jak tanio wykończyć mieszkanie w Warszawie

Jak tanio wykończyć mieszkanie? Jak tanio wykończyć mieszkanie? Moment, w którym odbieramy klucze do naszego nowego mieszkania w bloku, apartamentowcu, to jedna z najważniejszych chwil w  życiu i  zarazem początek kosztownych zakupów i prac wykończeniowych. Bogactwo dostępnych na rynku materiałów kusi stworzeniem wyszukanych i niebanalnych aranżacji, jednak na drodze do ich zrealizowania... Czytaj więcej... »
Home staging – przygotowanie mieszkania do sprzedaży

Home staging – przygotowanie mieszkania do sprzedaży

Home staging – jak przygotować mieszkanie do sprzedaży? Home staging Sprzedaż bądź też wynajęcie nieruchomości może być dużym wyzwaniem. Duża konkurencja na rynku i konkurencyjne mogą istotnie wpływać na decyzje zakupowe potencjalnych nabywców.Maksymalną wartość nieruchomości przy jednoczesnym zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy można osiągnąć prostym sposobem – z pomocą home stagingu. Czym jest home... Czytaj więcej... »
Pokój dziecięcy

Pokój dziecięcy

Jak urządzić pokój dla dwójki dzieci? Pokój dla dwójki dzieci – jeśli masz dwoje dzieci a możesz dla nich przeznaczyć tylko jeden pokój, to zorganizowanie takiej przestrzeni będzie dla Ciebie  wyzwaniem. Może się okazać, że dzieci preferują różne kolory mebli i maja odmienne zdanie na temat aranżacji ich przyszłego pokoju. Dzielenie takiego... Czytaj więcej... »
Jaką wannę wybrać? Montaż wanny i renowacja

Jaką wannę wybrać? Montaż wanny i renowacja

WYBÓR WANNY  – NOWA CZY PO RENOWACJI? Montaż nowej wanny lub zastąpienie istniejącej wanny nową może pomóc w stworzeniu fajnego klimatu w łazience. Jednak zainstalowanie wanny jest procesem czasochłonnym i pracochłonnym . Jeśli nie jesteś utalentowanym stolarzem i hydraulikiem, prawdopodobnie w Twoim interesie jest zatrudnienie  specjalisty do wykonania remontu łazienki.   Wybierając... Czytaj więcej... »
Układanie glazury, płytek kamiennych i mozaiki. Glazurnik Warszawa

Układanie glazury, płytek kamiennych i mozaiki. Glazurnik Warszawa

UKŁADANIE GLAZURY, MOZAIKI I PŁYTEK GRESOWYCH Układanie glazury oraz układanie płytek kamiennych to najtrudniejsza dziedzina budownictwa i wykończeń wnętrz. Układamy płytki na podłodze i ścinach łazienki w przedpokojach i kuchnia na tarasie i balkonie oraz w garażu USŁUGI GLAZURNICZE-ZAKRES PRAC Układanie glazury Układanie klinkieru Układanie płytek granitu Układnie marmuru na ścianach i podłodze Układanie mozaiki szklanej i kamiennej... Czytaj więcej... »
Aranżacja przedpokoju Warszawa. Projekt i wykończenie

Aranżacja przedpokoju Warszawa. Projekt i wykończenie

POMYSŁ NA ARANŻACJĘ PRZEDPOKOJ Przedpokój jest wizytówką domu a aranżacja przedpokoju gwarancją zapowiedzią tego, czego możemy oczekiwać w dalszej części mieszkania. Przedpokój powinien być pomieszczeniem estetycznym, funkcjonalnym oraz współgrać z całą aranżacją. Może być oddzielnym, przechodnim pomieszczeniem lub łączyć się z na przykład z salonem. Przedpokój – ściany i podłoga W niewielkim przedpokoju... Czytaj więcej... »
Aranżacja kuchni Warszawa Funkcjonalnie i nowocześnie

Aranżacja kuchni Warszawa Funkcjonalnie i nowocześnie

ARANŻACJA NOWOCZESNYCH KUCHNI   Aranżacja kuchni to  przedsięwzięcie na długie lata. Są różne powody nowego zaprojektowania kuchni.  Głównymi powodami aranżacji kuchni lub jej przebudowy jest Przeniesienie się do nowego mieszkania  co jest oczywiste bo kuchnia nie istnieje Kupno mieszkania z rynku wtórnego z istniejąca kuchnią. która często jest nie do zaakceptowani gdy z była... Czytaj więcej... »
Malowanie mebli drewnianych i laminowanych

Malowanie mebli drewnianych i laminowanych

Malowanie mebli Tak samo jak w przypadku malowania ścian, malowanie mebli można przeprowadzić samemu, jednak z uwagi na to, ile czynników musimy wziąć pod uwagę,  zawsze warto zwrócić się o pomoc do eksperta. Malowanie mebli to zarówno doskonały sposób na odnowienie starych i zniszczonych mebli, jak również ciekawa propozycja pozwalająca przeprowadzić indywidualną zmianę... Czytaj więcej... »
Jak naprawić nieszczelną baterię i głowicę prysznicową?

Jak naprawić nieszczelną baterię i głowicę prysznicową?

Jak naprawić baterię prysznicową ?   Wszyscy uwielbiamy długi, gorący prysznic, ale przeciekające baterie, krany i głowice prysznicowe mogą się zepsuć. Jak naprawić baterię? Chociaż przecieki mogą być poważne, rozważ samodzielną naprawę. Możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Mimo że istnieje wiele typów głowic prysznicowych to  proces ustalania wycieku jest stały. Jeśli problem dotyczy... Czytaj więcej... »
Montaż betonu architektonicznego.Warszawa

Montaż betonu architektonicznego.Warszawa

Montaż betonu architektonicznego Zwyczajowo beton kojarzy się nam z czymś surowym i brzydkim. Tymczasem beton architektoniczny, to świetny materiał do aranżacji wnętrz. Coraz częściej w projektach wnętrz, dekoracji pomieszczeń, projekty wnętrz opierają się na betonie architektonicznym. Ten powszechnie stosowany materiał, znalazł swoje zastosowanie w aranżacji wnętrz nie tylko surowych, ale także w... Czytaj więcej... »
Jakie kupić mieszkanie w Warszawie?

Jakie kupić mieszkanie w Warszawie?

W jakim stanie kupić nowe mieszkanie w Warszawie? Wybierając nowe mieszkanie, należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań: Czy będziesz miał czas aby samodzielnie urządzać mieszkanie? Czy chciałbyś kupić mieszkanie wykończone ale do umeblowania? A może chciałbyś zamieszkać w całkowicie wyposażonym mieszkaniu? Pod względem stanu wykończenia mieszkania można podzielić na trzy grupy. Nowe... Czytaj więcej... »
Jak naprawić pęknięcia sufitu?

Jak naprawić pęknięcia sufitu?

Jak usunąć pęknięcia sufitu? Załatanie pęknięć w suficie jest niezbędnym krokiem w przygotowaniu pomieszczenia do świeżego malowania. Zazwyczaj pęknięcia to objawy normalnego osiadania budynku, płytkie pęknięcia rzadko wskazują na problemy. Techniki naprawy zwykłego sufitu są nieco inne w przypadku sufitu gipsowo-kartonowego, ale wyniki są podobne: gładka, bezszwowa powierzchnia, która pokazuje nowa powierzchnię... Czytaj więcej... »
Jak naprawić pęknięcia posadzek betonowych?

Jak naprawić pęknięcia posadzek betonowych?

Jak naprawić pęknięcia podłogi betonowej?       Beton ma tendencję do  małych pęknięć. Najlepiej naprawić pęknięci tak szybko, jak to możliwe. Gdy pojawi się wilgoć i woda oraz temperatury ujemne.  drobne pęknięcia rozszerzą się.   Jak to naprawić? Przy użyciu szczotki drucianej oczyścić szczelinę. Usuń luźne resztki, a następnie odkurz szczeliny.... Czytaj więcej... »
Odbiór mieszkania Warszawa

Odbiór mieszkania Warszawa

Odbiór techniczny mieszkania Kupujesz mieszkanie lub nieruchomość? Chcesz mieć pewność, że nie kupujesz kota w worku i wszystkie elementy budowlane są w porządku? Nie wahaj się ! Zadzwoń do naszej firmy  i umów się na  odbiór mieszkania! Bądź świadomym Inwestorem – i dopilnuj, aby otrzymać to, za co zapłaciłeś! Nowe mieszkanie – odbierz,... Czytaj więcej... »
Jakie ogrzewanie wybrać?

Jakie ogrzewanie wybrać?

Jakie ogrzewanie wybrać? Spotykając się z częstymi pytaniami o wybór opcji emiterów ciepła w budynkach mieszkalnych postanowiłem podzielić się moja wiedzą na temat. grzejników i ogrzewania podłogowego, Jakie ogrzewanie wybrać – ogrzewanie podłogowe Budując dom, prowadząc remont mieszkania lub wykończenie wnętrza, warto pokusić się o ogrzewanie podłogowe, które oferuje skuteczne efekty grzewcze, jest ukryte i... Czytaj więcej... »
1 2