google6781670c9d5e707b.html

Blog

Aranżacja przepokoju. Projekt kolorystyki i mebli

Aranżacja przepokoju. Projekt kolorystyki i mebli

POMYSŁ NA ARANŻACJĘ PRZEDPOKOJU Przedpokój jest wizytówką domu. Aranżacja przedpokoju daje gwarancję, że klimat przedpokoju będzie zapowiedzią tego, czego możemy oczekiwać, w dalszej części mieszkania.  Przedpokój powinien być pomieszczeniem estetycznym, funkcjonalnym i współgrać z aranżacją calego mieszkania. Może to być oddzielne pomieszczeniem lub łączyć się z salonem. Aranżacja przedpokoju — ściany i podłoga... Czytaj więcej... »
Remonty domów Warszawa. Projekt remontu formalności

Remonty domów Warszawa. Projekt remontu formalności

Kapitalny remont domu  Kapitalne remonty domów są dużym wyzwaniem finansowym i logistycznym. Remont domu to przedsięwzięcie wymagające niemałego nakładu pracy oraz logicznego, precyzyjnie określonego planu. Z tego powodu powinniśmy się do niego solidnie przygotować. Remont starego domu -jakie formalności? Warto jasno określić zakres prac i kolejność czynności. Wczesna mobilizacja, znacznie ułatwi koordynację prac,... Czytaj więcej... »
Home staging – przygotowanie mieszkania do sprzedaży

Home staging – przygotowanie mieszkania do sprzedaży

Home staging – jak przygotować mieszkanie do sprzedaży? Sprzedaż bądź też wynajęcie nieruchomości może być dużym wyzwaniem. Duża konkurencja na rynku i konkurencyjne mogą istotnie wpływać na decyzje zakupowe potencjalnych nabywców. Maksymalną wartość nieruchomości przy jednoczesnym zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy można osiągnąć prostym sposobem – z pomocą home stagingu. Czym jest home staging?... Czytaj więcej... »
Pokój dziecięcy

Pokój dziecięcy

Jak urządzić pokój dla dwójki dzieci? Pokój dla dwójki dzieci – jeśli masz dwoje dzieci, a możesz dla nich przeznaczyć tylko jeden pokój, to zorganizowanie takiej przestrzeni będzie dla Ciebie  wyzwaniem. Może się okazać, że dzieci preferują różne kolory mebli i maja odmienne zdanie na temat aranżacji ich przyszłego pokoju. Dzielenie takiego... Czytaj więcej... »
Jaką wannę wybrać? Montaż wanny i renowacja

Jaką wannę wybrać? Montaż wanny i renowacja

Jaką wannę wybrać? Montaż nowej wanny lub zastąpienie istniejącej wanny nową może pomóc w stworzeniu fajnego klimatu w łazience. Jednak zainstalowanie wanny jest procesem czasochłonnym i pracochłonnym . Jeśli nie jesteś utalentowanym stolarzem i hydraulikiem, prawdopodobnie w Twoim interesie jest zatrudnienie  specjalisty do wykonania remontu łazienki. Wybierając wannę do łazienki, należy wziąć... Czytaj więcej... »
Układanie glazury, płytek kamiennych i mozaiki.

Układanie glazury, płytek kamiennych i mozaiki.

UKŁADANIE GLAZURY, MOZAIKI I PŁYTEK GRESOWYCH Układanie glazury oraz układanie płytek kamiennych to najtrudniejsza dziedzina budownictwa i wykończeń wnętrz. Układamy płytki na podłodze i ścinach łazienki w przedpokojach i kuchnia na tarasie i balkonie oraz w garażu   Jakie płytki do łazienki? Otynkowane ściany potrzebują wykończenia, które nie tylko będzie ozdobą wnętrza, ale również będzie pełnią funkcję... Czytaj więcej... »
Malowanie mebli drewnianych i laminowanych

Malowanie mebli drewnianych i laminowanych

Malowanie mebli Tak samo jak w przypadku malowania ścian, malowanie mebli można przeprowadzić samemu, jednak z uwagi na to, ile czynników musimy wziąć pod uwagę,  zawsze warto zwrócić się o pomoc do eksperta. Malowanie mebli to zarówno doskonały sposób na odnowienie starych i zniszczonych mebli, jak również ciekawa propozycja pozwalająca przeprowadzić indywidualną zmianę... Czytaj więcej... »
Jak naprawić nieszczelną baterię i głowicę prysznicową?

Jak naprawić nieszczelną baterię i głowicę prysznicową?

Jak naprawić baterię prysznicową ?   Wszyscy uwielbiamy długi, gorący prysznic, ale przeciekające baterie, krany i głowice prysznicowe mogą się zepsuć. Jak naprawić baterię? Chociaż przecieki mogą być poważne, rozważ samodzielną naprawę. Możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Mimo że istnieje wiele typów głowic prysznicowych to  proces ustalania wycieku jest stały. Jeśli problem dotyczy... Czytaj więcej... »
Montaż betonu architektonicznego.Warszawa

Montaż betonu architektonicznego.Warszawa

Montaż betonu architektonicznego Zwyczajowo beton kojarzy się nam z czymś surowym i brzydkim. Tymczasem beton architektoniczny, to świetny materiał do aranżacji wnętrz. Coraz częściej w projeky wnętrz, dekoracje pomieszczeń, opierają się na betonie architektonicznym. Ten powszechnie stosowany materiał, znalazł swoje zastosowanie w aranżacji wnętrz nie tylko surowych, ale także w biurach, nowoczesnych... Czytaj więcej... »
Jakie kupić mieszkanie w Warszawie?

Jakie kupić mieszkanie w Warszawie?

W jakim stanie kupić nowe mieszkanie w Warszawie? Wybierając nowe mieszkanie, należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań: Czy będziesz miał czas aby samodzielnie urządzać mieszkanie? Czy chciałbyś kupić mieszkanie wykończone ale do umeblowania? A może chciałbyś zamieszkać w całkowicie wyposażonym mieszkaniu? Pod względem stanu wykończenia mieszkania można podzielić na trzy grupy. Nowe... Czytaj więcej... »
Jak naprawić pęknięcia sufitu?

Jak naprawić pęknięcia sufitu?

Jak usunąć pęknięcia sufitu? Załatanie pęknięć w suficie jest niezbędnym krokiem w przygotowaniu pomieszczenia do świeżego malowania. Zazwyczaj pęknięcia to objawy normalnego osiadania budynku, płytkie pęknięcia rzadko wskazują na problemy. Techniki naprawy zwykłego sufitu są nieco inne w przypadku sufitu gipsowo-kartonowego, ale wyniki są podobne: gładka, bezszwowa powierzchnia, która pokazuje nowa powierzchnię... Czytaj więcej... »
Jakie ogrzewanie wybrać? Ogrzewanie podłogowe czy grzejniki?

Jakie ogrzewanie wybrać? Ogrzewanie podłogowe czy grzejniki?

Jakie ogrzewanie wybrać? Spotykając się z częstymi pytaniami o wybór opcji emiterów ciepła w budynkach mieszkalnych postanowiłem podzielić się moja wiedzą na temat. grzejników i ogrzewania podłogowego, Jakie ogrzewanie wybrać – ogrzewanie podłogowe Budując dom, prowadząc remont mieszkania lub wykończenie wnętrza, warto pokusić się o projekt ogrzewania podłogowe, które oferuje skuteczne efekty grzewcze, jest ukryte... Czytaj więcej... »
Jaki kształt i wykończenie schodów?

Jaki kształt i wykończenie schodów?

Wykończenie schodów Kształt schodów zależy od naszych upodobań oraz warunków do ich montażu czyli ilości wolnego miejsca i szerokości otworu w stropie.Schody jednobiegowe – najczęściej stosuje się schody jednobiegowe, gdy na piętro wchodzi się bez zmiany kierunku. Jest to najbezpieczniejszy i najbardziej polecany rodzaj schodów. Często projektuje się także schody dwubiegowe –... Czytaj więcej... »
Położenie gładzi gipsowej-Warszawa

Położenie gładzi gipsowej-Warszawa

Gładź gipsowa Jest wiele sposobów, by uzyskać piękne wnętrza  Jednym z nich, jest położenie gładzi gipsowej Służy do tego specjalny rodzaj gipsu zwany gładzią gipsową. Stosuje się ją do wykańczania mieszkań. odnawiania starych tynków. Nanosi się ją również na ściany  prefabrykowane, betonowe, ceramiczne oraz silikatowe.. Oczekiwanym rezultatem jest pozbawiona defektów gładka ściana. Najpierw równo... Czytaj więcej... »
Oświetlenie led – aranżacje

Oświetlenie led – aranżacje

Oświetlenie LED – aranżacje     W nowoczesnym mieszkaniu oświetlenie wnętrza odgrywa podwójną rolę. Ma za zadanie nie tylko je rozświetlić, lecz również podkreślić atrakcyjne elementy (np. meble, ozdobne sufity) nadając przyjemnego klimatu. Coraz popularniejsze podczas remontów i wykończeń wnętrz staje się wykorzystanie światła typu LED. Nie bez powodu. Takie rozwiązanie ma... Czytaj więcej... »
1 2
Website is Protected By Using The Wordpress Data Guard Plugin From OriginalTips.com