Farby tablicowe

Farby tablicowe i magnetyczne to innowacyjne rozwiązania dla wszystkich osób, które w aranżacji pomieszczeń szukają niecodziennych pomysłów. Sprawdzające się nie tylko w pokojach dziecinnych są nowym rozwiązaniem technicznym wielu biur i gabinetów.

Magnetycznie

Nowoczesne farby tablicowe pozwalają uzyskać powierzchnię podobną do tej, jaką posiada tablica szkolna.Tak więc po wykończonej farbą tablicową na ścianie można pisać kredą. Usunięcie kredy jest równie proste.

Wystarczy przetrzeć ją zwilżoną ścierką lub lekko zmoczoną gąbką. Wysoka przyczepność do podłoża farb tablicowych sprawia, iż są one niezwykle odporne na ścieranie i wodę.

Nie tracą koloru nawet podczas intensywnego eksploatowania. Wymagają kilkukrotnego malowania..

Tajemnica przyciągania

Farby magnetyczne tworzą na malowanej powierzchni ściany powłokę przyciągającą magnes. W swoim składzie farby metalowe posiadają drobne cząsteczki żelaza – im większa jest ich liczba, tym lepsze przyciąganie powierzchni.

W pełni bezpieczne w użytkowaniu stosowane są, jako farby podkładowe pod farby akrylowe. Nie zawierające ołowiu ani szkodliwych rozpuszczalników mogą być zastosowane w pomieszczeniach o różnych charakterze (pokój dziecinny, salon, gabinet, biuro), gdzie zastosowana została farba emulsyjna. Malowanie jest więc bezproblemowe..

Zastosowanie w aranżacji

Obecnie producenci, między innymi Primacol Decorative, Novodomo oraz Syntilor oferują farby tablicowe i magnetyczne nie tylko na powierzchnie tynkowane, ale również na karton, drewno, sklejkę oraz metal.

Jeszcze do niedawna farby tablicowe i magnetyczne można było kupić jedynie w kolorze czarnym, dziś dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, pozwalającej łatwiej dopasować kolor ściany to aranżacji wnętrza.

Bajeranckie malowanie

Farby tablicowe i magnetyczne to bez wątpienia jedne z najlepszych i najświeższych pomysłów w aranżacji wnętrz. Przeznaczenie farb jest rozmaite.

W pokojach dziecinnych ściana pomalowana farbą tablicową lub magnetyczną może stać się doskonałym miejscem twórczym, sprawdzającym się także podczas odrabiania lekcji.

W kuchni farby tablicowe i magnetyczne idealnie sprawdzają się pod różne notatki związane z życiem codziennym czy gotowaniem i przepisami – sporządzenie szybkiej notatki kredowej, przypięcie na magnes notatek, zdjęć, rysunków.

W salonie ściana pomalowana farbą tablicową lub magnetyczną nadaje nie tylko ciekawego wyglądu wnętrzu, ale również – jak w przypadku pokoju dziecinnego – może posłużyć za miejsce do zaprezentowania własnych prac.

Chcąc zyskać zarówno oryginalne, jak i funkcjonalne pomieszczenie w domu, warto skłonić się w stronę farb tablicowych i magnetycznych.

remont łazienki Warszawa -wykonanie wykończenie łazienki

   Remonty     mieszkań

Remonty wnętrz mieszkań, domu,  przychodni i biur w Warszawie

Projekt Wykończenie

    Projektowanie     wnętrz

Projekty wnętrz, aranżacja mieszkań, projektowanie budynków, poradnia i krajobrazu

salon-w-apartamencie-niemcy

Wykończenia    wnętrz

Wykończenia wnętrz, mieszkań stan deweloperski, wykończenie domu

wykończenia wnetrz warszawa dom

Usługi              remontowe

Remonty mieszkań, przebudowa domu, remonty kapitalne

   

 

Website is Protected By Using The Wordpress Data Guard Plugin From OriginalTips.com