Nowoczesne wykończenie wnętrz

Nowoczesne wykończenie wnętrz

Nowoczesne wykończenie wnętrz

Kupiłeś mieszkanie lub zamierzasz przeprowadzić remont i podoba Ci się nowoczesne wykończenie wnętrz by efektownie zamieszkać Twoim nowoczesnym mieszkaniu ?  Najlepiej skusić się na profesjonalny projekt wnętrza mieszkania czyli na pomoc projektanta wnętrz  a następnie doświadczonej  firmy remontowej by ta projekt nowoczesnej aranżacji zrealizowała dla Ciebie

.

Nowoczesne wnętrze

Nowoczesne wykończenie mieszkania

Wnętrza wykończone w stylu nowoczesnym to przestrzeń, która prezentuje najnowsze trendy aranżacji wnętrz. Jest przestronne, jasne i często urządzone w wysokim standardzie.

Najmodniejsze obecnie kierunki w aranżacji to styl skandynawski oraz loft. Każdy jest inny, ale każdy wymagający. Wymagają wspólnej pracy projektanta i firmy remontowej.

 

Jak urządzić wnętrza w stylu skandynawskim?

styl skandynawski

Wykończenie wnętrz – styl skandynawski

Styl skandynawski, jeden z obecnie najmodniejszych w aranżacji wnętrz,

Sprawdza się w każdych wnętrzach. Wnętrza w stylu skandynawskim są przestronne, perfekcyjne, jasne i mimo chłodu – przytulne. Ściany w tak wykończonym wnętrzu mieszkania są idealnie gładkie, tapety położone z niebywała starannością, a biała cegła na ścianie wygląda jak naturalna. Na podłodze koniecznie drewno – deski lub parkiet

 

 

Styl loft -surowe, industrialne wnętrza 

beton na ścianie

Wykończenie mieszkania w stylu loft

Styl loft to wnętrza zupełnie inne niż skandynawskie. Aranżacje loft są inspirowane poprzemysłowymi , fabrycznymi wnętrzami – prostymi, minimalistycznymi, przestronnymi,  z elementami widocznych instalacji, z naturalnymi, surowymi wykończeniami.

Jeśli klimat industrialny jest Ci bliski w aranżacji wnętrza to masz do dyspozycji takie materiały jak beton, stal i szkło. Wnętrze loft  a właściwie soft loft można wykreować wszędzie – w nowoczesnym bloku, w starym mieszkaniu w kamienicy na warszawskiej starówce, w domu jednorodzinnym, klubie, restauracji czy  sklepie,  przy czym ważne jest osiągnięcie dużej przestrzeni. Często jedynym wyjściem jest pozbycie się kilku ścian, poszerzenie i podwyższenie otworów drzwi lub najlepiej rezygnacja z nich.

Beton na ścianie , pomalowany na biało lub jasno szaro tynk, stara podłoga drewniana, pomalowany parkiet lub beton na podłodze, jasno pomalowana lub surowa pomarańczowa cegła to wyznaczniki wnętrza w klimacie loft.Szczególnie beton i  jego naturalna, szara barwa sprawia, że wnętrza nabierają designerskiego klimatu.

Precyzyjnie ułożona najlepiej w aluminiowych rurkach instalacja elektryczna nie jest tu ukryta pod warstwą tynku a rury doprowadzające wodę swobodnie biegną wokół surowych betonowych ścian. Precyzyjnie przytwierdzone kontakty (wyłączniki i przełącznik światła) w stylu jak w starej hali czy garażu, lampy w stylu przemysłowym z kloszami z grubego szkła lub lampy ze szkła osłonięte siatką metalową ochraniająca klosz ewentualnie tylko  swobodnie zwisające żarówki wkręcone w przemysłowe oprawki.

Zamiast drewnianych schodów – betonowe z poręczą w formie metalowych  relingów.

 

Skontaktuj się z nami