google6781670c9d5e707b.html

Wykończenia wnętrz panelami 3d

Wykończenia wnętrz panelami 3d

Wykończenia wnętrz panelami 3d

Jeszcze niedawno wydawać się mogło, że okres świetności paneli ściennych minął bezpowrotnie, jednak współczesne trendy designerskie udowadniają, że nic bardziej mylnego i wykończenie ścian panelami 3d święci tryumfy. Trójwymiarowe panele od klasycznej wersji odróżnia przede wszystkim wypukły wzór,  umieszczony  na płytce w kształcie kwadratu lub prostokąta.

Panele wykonane są zwykle na bazie gipsu, który wzmacniany jest włóknem szklanym lub ze sprasowanych włókien kokosowo-palmowych. Te drugie są lżejsze od wersji gipsowej, cechuje je również wysoka przepuszczalność powietrza.

Indywidualny styl wykończeniowy wnętrz – 3d

Panele 3D umożliwiają stworzenie pomieszczenia o niebanalnym, nowoczesnym charakterze. Decydując się na taki rodzaj dekoracji możemy wybrać nie tylko odpowiadający nam wzór, ale również atrakcyjny kolor. W momencie zakupu białe panele, możemy pomalować na dowolny kolor.

Panele   możemy zastosować niemal w każdym wykończanym pomieszczeniu, zarówno w holu, salonie, jak i sypialni, czy pokoju dziecięcym. Nie nadają się one jedynie do łazienki, bowiem duża wilgotność tego pomieszczenia może powodować rozwijanie się pod panelami pleśni.

Panele są przyjazne środowisku, ich składniki się bio-degradowalne, nie zawierają również toksyn ani lotnych związków mineralnych. Dzięki różnorodności dostępnych faktur umożliwiają one fantazyjną i nowatorską aranżację wnętrza, podkreślającą jego indywidualny charakter. To świetna propozycja dla osób szukających interesujących rozwiązań stylistycznych, które pożądany efekt chcą uzyskać w krótkim czasie.

Skontaktuj się z nami