Projektowanie mieszkań. Aranżacja wnętrz i wykończenia

Projektowanie mieszkań

Projektowanie mieszkań to  oferta skierowana do osób pragnących w ciekawy sposób odmienić charakter swojego mi Projektowanie wnętrz domu lub mieszkania rozpoczynamy od przedstawienia Ci kilku propozycji ciekawej koncepcji wnętrza. Projekt mieszkania pozwala na połączenie wszystkich pomieszczeń w jedną spójną całość, gwarantując naszym pomieszczeniom naprawdę piękny wygląd oraz funkcjonalność. 

Kompleksowe projekt mieszkania-12 korzyści

 • Funkcjonalne rozwiązania mieszkalneMalowanie scian
 • Oryginalność, komfort i  brak stresu
 • Dopracowanie najmniejszych szczegółów,
 • Wykonawstwo i zakupy w ramach zaplanowanego budżetu,
 • Inwestycja na przyszłość.
 • Wysoką jakość
 • Profesjonalne doradztwo,
 • Pomoc w trudnych wyborach,
 • Kontakt ze sprawdzonymi ekipami wykonawczymi,
 • Oszczędność czasu i pieniędzy,
 • Dobór niezawodnych materiałów
 • Uniknięcie ryzyka błędnych decyzji.

Projekty mieszkań funkcjonalnych i przy tym eleganckich,  wymagają doświadczenia i czasu, ponieważ wielość elementów, które trzeba ze sobą harmonijnie zestawić, jest olbrzymia. Podłogi, meble, płytki, kolor ścian i sposób ich wykończenia, ceramika i armatura sanitarna, sufity, oświetlenie i wiele, wiele innych, które złożą się na ostateczny obraz nowej rzeczywistości – to wiele tematów do rozstrzygnięcia na gruncie funkcjonalności i estetyki.

Co zawiera projekt mieszkania?

Projekt koncepcyjny,
Projekt nowych ścian,
Projekt sufitów podwieszanych,
Projekt instalacji elektrycznej i hydraulicznej
Projekt łazienki,
Projekt kuchni
Projekt mebli kuchennych.
Projekt oświetlenia,
Projekt podłóg
Zestawienie gniazd i wyłączników,
Zestawienie sanitariatów,
Zestawienie  kolekcje płytek ceramicznych

Aranżacja wnętrz

Jeśli rozważasz zmiany w aranżacji wnętrza domu lub jego elewacji, projektant wnętrz  wyręczy Cię w  trudnej  drodze  znając bardzo dobrze lokalne przepisy budowlane. Dzięki jego wiedzy i zaangażowaniu i dobrej ekipie remontowej, Twoja inwestycja zamknie się rozsądnym budżetem i krótkim czasie.

 

Profesjonalne projekty wnętrz zawierają układ ścian działowych oraz mebli, AGD, rysunek posadzek, zarys  sufitów podwieszanych oraz  zabudowy gipsowo- kartonowej, określa rodzaj materiałów i kolorystykę całego wnętrza. Projekt mieszkania powstaje z uwzględnieniem budżetu przeznaczonego na inwestycję. Dobra znajomość producentów materiałów wykończeniowych, cen rynkowych, jak również obecnych stylów aranżacyjnych pozwala nam wybrać wysokiej jakości artykuły wykończeniowe. Polecamy nasz usług projektowe!

Projektujemy wnętrza mieszkalne, biurowe, reprezentacyjne, usługowe i handlowe Mamy własne  ekipy remontowe i  stolarnię.  Dzięki temu mamy pełną  kontrolę nad jakością całego procesu  projektowania mieszkania i jego  wykończenia – od projektu po  aranżacje.

 

Projekt wykończenia mieszkania

Kupno nowego, wymarzonego mieszkania od developera, to tak naprawdę dopiero połowa sukcesu. Sprzedawane najczęściej w stanie surowym mieszkania, wymagają od swoich nowych lokatorów wykończenia. Doświadczeni projektanci wnętrz, dobrze znający rynek, współpracujący z wieloma firmami branżowymi oraz posiadający wiedzę na temat najnowszych zaaranżują na nowo wnętrza.

Architekci wnętrz pomogą w trakcie opracowania projektu  w wyborze najlepszych rozwiązań mieszkalnych. Pięknie mieszkać pragnie każdy z nas. Każdy ma też inną wizję własnego mieszkania. Na szczęście  wizję można przeobrazić w rzeczywistość. Z pomocą  przychodzą specjaliści – projektanci wnętrz, których usługi cieszą się coraz większą popularnością.

Dobór mebli, okładzin podłogowych czy dobór kolorów ścian, może wydawać się z pozoru prostą sprawą. Jednak tylko przemyślane kompozycje aranżacyjne mogą sprawić, że nasze mieszkanie będzie w pełni spełniało nasze oczekiwania. Korzystając z pomocy i porad projektantów wnętrz, masz pewną gwarancję, że projekt będzie w pełni odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Samodzielne urządzenie wnętrz

Samodzielny projekt mieszkania jest opcją tańszą niż korzystanie z fachowej pomocy. Nie mniej, jeśli wybierzemy nieodpowiednie dodatki i połączenia kolorów może okazać się, że wymarzone mieszkanie stanie się frustrujące a pieniądze poniekąd zaoszczędzone, trzeba będzie wydawać dwukrotnie na korektę projektu. W projekcie priorytetem są –  ogólny nastrój i poziom komfortu każdego pomieszczenia. Subtelne elementy uzgodnione w projekcie, takie jak tkaniny i oświetlenie wyznaczą styl wnętrza i określą jego charakter

W procesie wykończenia wnętrz istotny jest też czas tworzenia projektu, aranżacji oraz fachowy nadzór nad ekipami. Jedynie dzięki profesjonalnemu projektowi możemy stworzyć ciekawe oraz estetyczne wnętrza charakteryzujące się przede wszystkim nowoczesnymi rozwiązaniami, wygodą codziennego użytkowania oraz harmonią. Na życzenie Klienta wykonujemy kosztorys prac wykończeniowych proponując opcjonalnie nasze ekipy co wykluczy ryzyko współpracy z nierzetelnymi wykonawcami. Na życzenie nadzorujemy realizację prac budowlanych przeprowadzonych przez inne ekipy budowlane

Projektowanie wnętrz mieszkań i domów, biur, przychodni i poradni lekarskich, stomatologicznych oraz gabinetów to nasza pasja. Jeśli jeszcze wahasz się czy skusić się na projektowanie wnętrz, skontaktuj się  z nami, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości. Zamieszkaj z naszą pomocą w mieszkaniu Twoich marzeń.

Projektant wnętrz – organizator przestrzeni

Projektant wnętrz przygotuje opracowanie projektowe, gdzie najdrobniejszy szczegół  wnętrz będzie do końca przemyślany. Mieszkanie, dom  czy miejsce pracy ma służyć przez wiele lat, dlatego rozwiązania w nim zastosowane, powinny być praktyczne i ułatwić życie  -Tobie, członkom rodziny i pracownikom.

Dobry projekt  to gwarancja pełnego wykorzystania przestrzeni. Schemat zaplanowanego w projekcie wnętrza, zawiera wnikliwą analizę potrzeb użytkowników i ich styl życia. Idealne wnętrza otrzymamy wyłącznie dzięki profesjonalnie wykonanemu projektowi stworzonemu w oparciu o Twoje preferencje i upodobania  oraz wiedzę i zdolności projektantów wnętrz

Pakiety wykończenia

W ofercie nie mamy tzw,pakietów wykończenie, Uważamy że są naruszeniem Twojej indywidualności skazanej na ograniczenia “pakietowe”. Wykonujemy tylko niepowtarzalne wnętrza wychodząc z założenia, że każdy klient to inne potrzeby, inny gust i inna wrażliwość. Indywidualne projekty wnętrz to usługa, która nie tylko pozwala osiągnąć określony efekt, ale realizuje marzenia. Tylko profesjonalny oryginalny projekt aranżacji wnętrz  pozwoli sprostać Twoim wymaganiom i urealnić tylko Twoje marzenia a nam da możliwość twórczego działania bez ograniczeń

Architekt wnętrz

Projektant wnętrz to nie tylko wizjoner, który dobierze odpowiednie kafle, podłogi oraz kolory farb i ustawi meble. To osoba, która zaaranżuje całe mieszkanie – podpowie, którą ścianę można wyburzyć, zaplanuje zastosowanie podwieszanego sufitu, a nawet pomieszczenie kuchenne zamieni na pokój, a aneks zaprojektuje w salonie. Wnętrza urządzone ze smakiem podnoszą standard życia i jego jakość.  

Indywidualne projektowanie wnętrz to usługa luksusowa, choć coraz popularniejsza. Ludzie coraz częściej ufają wykształconym i doświadczonym architektom wnętrz, a wybrana przez nich ekipa remontowa może poszczycić się setami realizacji. Warto pamiętać, że zatrudnienie fachowców może być tylko pozornie drogą usługą. Może się zderzyć jeśli weźmiesz sprawy w swoje ręce, a w kwestii urządzania wnętrz i remontów jesteś laikiem że mieszkanie będzie wymagać kolejnej ingerencji co w rezultacie, okaże się droższe niż zatrudnienie profesjonalistów. 

Komfort w mieszkaniu to najważniejszy aspekt, brany pod uwagę przez projektantów wnętrz. Na komfort, jaki otrzymujemy składa się wiele czynników

 • Piękne i funkcjonalne wyposażenie,
 • Styl i klimat projektowanej przestrzni
 • Kolorystyka ścian, podłóg i wyposażenia
 • Korzystając z pomocy doświadczonego projektanta  mamy gwarancję trafnego projektu, zrealizowanego na podstawie naszych preferencji. Nie wychodząc poza założony budżet otrzymujemy wysokiej jakości, nowoczesne mieszkanie.

Projekt aranżacji kuchni

Jeśli chodzi o projektowanie wnętrz lub przebudowę Twojego domu, obszar, który bez wątpienia będzie miał największy wpływ na nową przestrzeń, to Twoja kuchnia. Wraz ze zmianą stylu życia współczesna kuchnia to przestrzeń, w której coraz więcej osób spędza większość czasu z rodziną, prawdziwy węzeł komunikacyjny w domu.

 

 

Większość z nas pragnie, aby  kuchnia była czymś więcej niż tylko miejscem do gotowania i sprzątania, pragnie wygodnych miejsc do siedzenia z telewizorem, jadalni w której można   spędzić miłe chwile – od przedszkolnego śniadania i pracy domowej do  przyjacielskiego spotkani w sobotnią noc. Ponadto cześć osób chciałaby mieć w kuchni  przestrzeń do nauki i pracy. Ta potrzeba elastyczności przestrzeni i wymaganie, aby tak wiele się w niej działo, spowodowało, że kuchnia rodzinna znacznie się powiększa,

Jeśli pragniesz przemyślanej przestrzeń, która rozwinie się wraz z rodziną i przetrwa próbę czasu to zacznij zacznij od budżetu – wiedząc, ile chcesz przeznaczyć na kuchnie, pomożemy ci znaleźć odpowiedniego dostawcę mebli kuchennych i zaaranżujemy kuchnie z jadalnią. 

Dobry układ kuchni będzie podstawą sukcesu projektu. Im wcześniej uda ci się uzyskać  dobrego producenta kuchni polecanego przez Twojego architekta,, tym lepiej.  Ważne jest aby starannie  zaplanować skuteczny trójkąt – gotowanie, lodówkę i mycie naczyń w bliskim i niezakłóconym sąsiedztwie. Wybierz rozsądne materiały i nie zapomnij o małych urządzeniach, które mogą zająć dużo miejsca na blacie. Oto niektóre wskazówki, które należy wziąć pod uwagę przy planowaniu idealnego miejsca w kuchni …

Projekt mebli na zamówienie

Projekt mebli na zamówienie to doskonała propozycja dla osób kreatywnych i tych, którzy w salonach nie znajdują wymarzonych mebli. Statystyki mówią, że przedmioty spersonalizowane -wykonywane na specjalne zamówienie, dają większą satysfakcję właścicielom i są oni mniej skłonni do tego, aby je zmieniać. Meble na zamówienie pozwalają nie tylko wpływać na ich ostateczną formę, ale także na wymiary. W sklepach dostępne są standardowe rozmiary mebli, które nie zawsze pasują do wnętrza.

Meble na wymiar to rozwiązanie Twoich problemów, które polegają na podjęciu kompromisowej decyzji pomiędzy posiadaniem tego, co się podoba, ale nie pasuje do wnętrza i tym, co pasuje, ale niekoniecznie jest ładne. Porzuć kompromisy i zdecyduj się na wykonanie mebli na zamówienie. Marzenia są po to, aby je spełniać. Decydując się projektowanie wnętrz oraz projekt mebli na wymiar jesteś już o krok od tego, by mieszkać tak, jak marzysz. 

Kompleksowe projekty wnętrz

Kompleksowe projekty wnętrz pozwalają osiągnąć harmonie i ład dzięki nowym kreatywnym aranżacjom. Dzięki współpracy z projektantami wnętrz, mającymi autorski nadzór na realizacją projektu, wymarzony wystrój mieszkania jest jeszcze prostszy do osiągnięcia. Projekt mieszkania to właściwy wybór -bez niepotrzebnych wydatków,  bez straconego czasu, piękne i nowoczesne mieszkanie, urządzone według gustu domowników jest wyciągniecie dłoni.