Jeśli pragniesz przemyślanej przestrzeń, która rozwinie się wraz z rodziną i przetrwa próbę czasu, to zacznij od budżetu. Wiedząc, jakie środki przeznaczasz na aranżacje kuchni, wykonamy projekt aranżacji kuchni w taki sposób, aby zmieścić się w zakładanym budżecie.

Zaaranżujemy kuchnie lub aneks kuchenny z jadalnią w taki sposób, aby cena  mieściła się w Twoim budżecie. Czy zgadzasz się na aranżacje i projekt kuchni z naszą pomocą?

Bez kompromisów- projekt kuchni na wymiar

Meble na wymiar to rozwiązanie dylematu pomiędzy posiadaniem tego, co się podoba, ale nie pasuje wymiarem do wnętrza i tym, co pasuje, ale niekoniecznie jest ładne. Wykonanie mebli na wymiar, pozwala nie tylko wpływać na ich ostateczną formę, ale także na wymiary.

W sklepach dostępne są tylko standardowe rozmiary mebli, które nie zawsze pasują do wnętrza. Porzuć kompromisy i zdecyduj się na wykonanie mebli na wymiar! Marzenia są po to, aby je realizować. Decydując się na projekt kuchni i mebli kuchennych na wymiar, jesteś o krok od tego, by mieszkać tak, jak marzysz.