Przygotowanie mieszkania do sprzedaży


Prezentacja

W ramach przygotowania mieszkania do sprzedaży, przeprowadzana zostaje prezentacja, mająca na celu przedstawienie i zaakcentowanie mocnych stron nieruchomości.

Wszystko powinno odbyć się w możliwie najkrótszym czasie i za najniższą  cenę. Sprzedaż bądź też wynajęcie nieruchomości może być dużym wyzwaniem. Duża konkurencja na rynku  może istotnie wpływać na decyzje zakupowe potencjalnych nabywców.

Maksymalną wartość nieruchomości przy jednoczesnym zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy, można osiągnąć prostym sposobem – z pomocą home stagingu.

Jak przygotować mieszkanie do sprzedaży?


W ramach home stagingu przeprowadzane są rozmaite prace porządkowe, naprawcze i aranżacyjne, na które składają się najczęściej: uporządkownie naprawy,

  1. wymiana lub odnowienie mebli,
  2. dostosowanie funkcji do pomieszczeń,
  3. zakup elementów dekoracyjnych.

Często usługa obejmuje dodatkowo profesjonalne sesje fotograficzne wykonywane na potrzeby prezentacji nieruchomości w mediach.

Prawidłowo przeprowadzona usługa powinna wyróżniać się spośród innych dostępnych na rynku i  sprawić wrażenie, że mieszkanie jest starannie wykończone.

Ocena możliwości

Zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie, Ocenimy każdy aspekt  wystawionej na sprzedaż nieruchomości.  Omówimy i zaproponujemy,  najlepszą strategię przyciągania kupujących. Pamiętaj, że wystrój domu w chwili, gdy w nim mieszkasz i sposób jego aranżacji dla potrzeb sprzedaży, to dwie różne rzeczy.

Nieruchomość staje się produktem handlowym

Gdy tylko Twoje mieszkanie trafi na rynek, staje się produktem. Kiedy dom jest zagracony, kupującemu trudno jest wyobrazić sobie, siebie w tak zawężonej przestrzeni. Dlatego Twój dom musi stać się przestrzenny, rozwojowy, co oznacza depersonalizację,  przestrzeń i ciepły klimat.

Kiedy będziemy mieli okazję ocenić istniejące wyposażenie,  zaproponujemy jak je wykorzystać, aby jak najlepiej się prezentowało.  Możemy również rekomendować firmę, która pomoże Ci w niezbędnych pracach.

Zalety usługi przygotowania do sprzedaży


Klienci korzystający z usługi stagingu zyskują atrakcyjny wygląd nieruchomości niskimi kosztami. Oszczędzając czas i energię mogą skupić się na sprawach związanych z przeprowadzką czy kupnem nowej nieruchomości.

Sama usługa pozwala w profesjonalny i szybki sposób, pozbyć się wad, które mają istotny wpływ na częste rezygnacje klientów z kupna bądź wynajmu danej nieruchomości.

Home staging i metamorfoza starego wnętrza

Dzięki nowoczesnemu spojrzeniu projektanta wnętrz pomieszczenia zyskują świeży wygląd, często zmieniona zostaje ich funkcjonalność, a także podkreślone niezauważalne wcześniej zalety, mogące korzystnie wpłynąć na zainteresowanie najemców.

Właściwie przeprowadzony home staging nie koniecznie musi obejmować remont czy zakup mebli.Niekiedy wystarczą jedynie drobne zmiany związane z przestawieniem mebli czy zmianą oświetlenia, by wydobyć najważniejsze walory nieruchomości.

Istotne podczas przeprowadzanegoprzygotowania, jest wprowadzenie harmonii, ładu i porządku, które jako pierwsze rzucają się w oczy i pozostają w pamięci potencjalnych nabywców. Spotkanie z nami jest pierwszym krokiem do uruchomienia planu Stagingu dla każdego domu i mieszkania.

Atrakcyjność wizualna

​Ocenimy nieruchomość, aby określić, które pokoje najbardziej skorzystają na zmianie wystroju. Wybrane meble i akcesoria podkreślą najlepsze cechy domu, dodając maksimum atrakcyjności wizualnej, dzięki czemu dom będzie  w odpowiedni sposób z fotografowany, aby wzbudzić emocje kupujących i skłonić ich do oceny na miejscu.

REMONT MIESZKŃ W WARSZAWIE
Remont mieszkania Warszawa - projekt remontu
Projekt wykończenie wnetrz
wyburzenia i cięcie diamentowe
remont warszawa MIESZKANIA
remont i malowanie mieszkania

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Website is Protected By Using The Wordpress Data Guard Plugin From OriginalTips.com