google6781670c9d5e707b.html

Usługi remontowe -Firma DiS Warszawa

 Usługi remontowo-wykończeniowew Warszawie 

Firma remontowa DiS oferujeusługi remontowew Warszawie. Usługi wykonujemy profesjonalnie, w pełnym zakresie, podejmując się nawet nietypowych wyzwań. Pracownicy są starannie dobierani pod względem solidności i fachowej wiedzy. Wykonujemy również następujące usługi projektowe:

 1. Projekt budowlany remontu -wykonany przez architektów  z uprawnieniami budowlanymi
 2. Opinia techniczna inżyniera budownictwa – konstruktora
 3. Ekspertyza  techniczna konstruktora
 4. Wykonanie nowej instalacji elektrycznej i oświetleniowej
 5. Nowa instalacja wodna i kanalizacyjna
 6. Wymiana tynków i podłóg, położenie gładzi oraz malowanie.
 7. Kapitalny remont łazienki.
 8. Przebudowę domu i remont kapitalny
 9. Generalny remont domu i mieszkania

 

 1. Wyburzanie ścian działowych z cegieł lub pustaków
 2. Wyburzania ścian nośnych i stropów
 3. Wykonywanie lub poszerzenie otworów drzwiowych
 4. Rozbiórki obiektów budowlanych
 5. Remont kanałów wentylacyjnych i  przewodów klimatyzacji
 6. Montaż instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjne
 7. Prace udrażniające instalacje klimatyzacji
 8. Remont instalacji elektrycznej;
 9. Pomiary instalacji elektrycznej i oświetleniowej.
 10. Wymiana instalacji elektrycznych na nowe;

 

 1. Montaż gniazd oraz wyłączników;
 2. Montaże instalacji akustycznej, telewizyjnej oraz internetowej;
 3. Montaż rozdzielni oraz zabezpieczeń;
 4. Dokonanie pomiarów
 5. Montaż instalacji  internetowej
 6. Wymiana instalacji wodnej, kanalizacji i instalacji grzewczej
 7. Wymiana instalacji wodnej, kanalizacji i instalacji grzewczej w łazience
 8. Usługi remontowo-wykończeniowe
 9. Biały montaż – umywalki, miski WC oraz bidetów;
 10. Montaż brodzika i odpływu liniowego

 

 1. Montaż kabiny prysznica
 2. Montaż wanny zwykłej lub z hydromasażem
 3. Wymiana pionu kanalizacji i zasilania 
 4. Montaż nowej instalacji centralnego ogrzewania
 5. Naprawy urządzeń sanitarnych
 6. Układanie podłóg  drewnianych;
 7. Renowacja podłogi i schodów
 8. Wylewki tradycyjne oraz samopoziomujące;
 9. Zrywanie parkietów oraz desek;
 10. Wykonanie izolacji poziomej;

 

 1. Renowacja parkietu
 2. Układanie paneli podłogowych;
 3. Montaż listew przyściennych;
 4. Montaż płytek podłogowych.
 5. Układanie płytek –  glazury,  płytek gresowych i kamiennych
 6. Montaż kamienia – granit, marmur, piaskowiec
 7. Montaż betonu architektonicznego
 8. Położenie tynków cementowych i gipsowych;
 9. Położenie gładzi gipsowej i sztablatury;
 10. Wykonanie tynków ozdobnych, strukturalnych i sztukaterii

 

 1. Podwieszanie sufitów prostych
 2. Wykonanie sufitów dekoracyjnych
 3. Instalacja oświetlenia sufitowego.
 4. Wykonanie gładzi gipsowej sufitach ozdobnych
 5. Skrobanie i czyszczenie ścian z farby;
 6. Malowanie ścian, sufitów i stolarki drzwiowej, okiennej;
 7. Malowanie dekoracyjne i artystyczne;
 8. Montaż elementów wystroju wnętrz;
 9. Tapetowanie ścian.
 10. Uslugi wykończeniowe

Usługi remontowjakie przeprowadziliśmy w czasie długiej obecności na rynku w Warszawie, pozwoliły nam nabrać doświadczenia w zakresie budownictwa. Wykonujem usługi  reontowe o szerokim zakresie, od odświeżenia mieszkania, po kapitalne remonty mieszkań,domów, przychodni lekarskich i sklepów.

 

Kiedy przeprowadzić remont? 


Usługi remontowe Warszawa

Zakres niezbędnych usług remontowych zależy od stopnia zużycia budynku. lokalu. Nowe instalacje są gwarantem bezpieczeństwa a tynki i podłogi warunkiem estetycznego wnętrza. Nasza ekipa remontowa wykona dla Ciebie remont, którego efekt będzie  cieszył Cię  przez długie lata.

Pracownicy korzystają z najlepszych materiałów, swojej wiedzy i doświadczenia. Zaproponują Ci funkcjonalne i trwałe rozwiązania a dzięki profesjonalnemu projektowi remontu Twoja nieruchomość zmieni się nie do poznania

Firma remontowa DiS poleca:


Usługi remontowe Warszawa

Bieżące usługi remontowe które polegają na przeglądzie, naprawie, bądź wymianie części instalacji. Celem usług jest utrzymanie nieruchomości w nienagannym stanie

Realizujemy zlecenia na usługi remontowo budowlane związane z rozbudową budynków oraz ich nadbudową i przebudową. Remonty kapitalne wiążą się z całkowitą wymianą lub naprawą zużytych, starych elementów nieruchomości

Prace naprawcze i rekonstrukcja. Izolacja i modernizacja istniejących budynków

Podczas cyklu eksploatacji budynku prace remontowe w określonym czasie są konieczne, aby budynek był utrzymany w dobrym stanie estetycznym i konstrukcyjnym. Im częściej przeprowadzamy drobne naprawy budynku, tym dłuższy jest okres między kolejnymi kapitalnymi usługami remontowymi.
Bieżące naprawy budynków są wskazane  dla zachowania solidnej konstrukcji, dobrego wyglądu dom i jego jakości. Prace remontowe, rekonstrukcje i modernizacje są dokonywane, również wtedy gdy zmienia się funkcja budynku lub jego części. 
Modernizacje i związane z nią usługi remontowe, wykonywane są również wtedy,  gdy wykonany jest projekt wnętrz w związku ze zmianą funkcji budynku lub pomieszczenia. Jeśli chcesz zmienić swój dom, nadać mu bardziej nowoczesny wygląd lub jeśli chcesz, aby by energooszczędny, dobrym pomysłem jest wykonanie napraw i wykonanie termoizolacji.
Naprawa pomieszczenia skutkuje również atrakcyjniejszymi wnętrzami. Dobrze utrzymane nieruchomości to wyższą cenę rynkowa.W ciągu ostatnich lat temat efektywności energetycznej budynków stał się bardzo  popularny. Jeśli Twój dom osiagnie wysoką sprawność energetyczną, to część dotychczasowych wydatków na ogrzewanie i schładzanie może zostać zaoszczędzona.

Modernizacja dotyczy nie tylko właściwej izolacji. Obejmuje wiele innych czynników, które zmniejszają wydatki na media czyli na zimną i gorącą wodę, na energię elektryczną itp.

Przebudowa domu


Usługi remontowe projekt wnętrza

Jeśli nie są Państwo zadowoleni z obecnego układu pomieszczeń to przy okazji remontu warto pokusić się o  przebudowę domu i powiększenie przestrzeni. Można to uzyskać, wyburzając ścianę lub jej fragment-na przykład gdy chcemy połączyć kuchnię z salonem. 

Obsługa instalacji klimatyzacji

Firma remontowa DiS specjalizuje się w remontach kanałów wentylacji  i klimatyzacji a także pracach udrażniających. 

Wymiana instalacji elektrycznej


Wymiana okablowania w starym mieszkaniu powinna być priorytetem. Nowoczesne kable są dużo bezpieczniejsze, a ich wybór różnorodny. Świadcząc usługi remont

badamy starej instalacji elektrycznej i wymieniamy wyeksploatowane elementy na nowe. Wykonujemy m.in;

Usługi remontowe instalacji

Projekt wnętrz i usługi remontowe Warszawa

 wodnej

 


W starszych budynkach mieszkaniach często dochodzi do awarii instalacji hydraulicznychMa to związek z ich wyeksploatowaniem oraz faktem, że cztery dekady temu, rury wykonywano z tanich i słabych materiałów.

Montaż rur, trójników, odpływów itd. to zadanie dla doświadczonych monterów. Im więcej urządzeń zużywających wodę, tym większa odpowiedzialność firm remontowych, która mają dokonać wymiany instalacji.

 Wymiana rur powinna odbywać się cyklicznie, najlepiej co około dwadzieścia lat. Warto pamiętać, by po zakończeniu prac remontowych w łazienkach, wykonać hydroizolacje,najpóźniej przed montażem kabiny prysznicowej


Renowacja podłogi


USLUGI REMONTOWE WARSZAWA

Poprawnie położona podłoga nie tylko ładnie się prezentuje, ale dzięki odpowiedniej izolacji akustycznej,  zwiększa komfort użytkowników. Poniżej, zakres usług remontowych z zakresu podłóg.

Usługi remontowe w łazience


Odpowiednio dobrane i położone przez glazurnika kafelki, mogą całkowicie odmienić wnętrze. Świadczymy też usługi remontowe-kamieniarskie związane z montażem płyt kamiennych, który dodawnętrzu ponadczasowej elegancji i poczucia luksusu.

 

Remont starego domu

Nierówno pod sufitem


Stare sufity pękają a ich naprawa jest zwykle krótkotrwała. Ponieważ remont sufitu często jest nieopłacalny, montujemy sufity podwieszane maskujące stary sufit.

Usługi malarskie i  tapetowanie

odbiór kierownika budowy REMONT, odbiór i usługi


Remont  zaczyna dobiegać końca, kiedy ekipa remontowa rozpoczyna malowanie ścian –  na tym etapie liczy się dokładność oraz staranność. 

Projekt remontu


Projektujemy niepowtarzalne i przemyślane wnętrza w remontowanych domach, mieszkaniach czy biurach, doceniane przez zleceniodawców prywatnych i publicznych. Projekt remontu nada wnetrzu niepowtarzalny charakter, nową funkcjonalność oraz zdecydowanie odmienny design.

W zakładce Realizacje, znajdziesz przykłady wykonanych przez nas projektów. Z pewnością znajdą się wśród nich takie, które przypadną Ci do gustu. Jeśli na powyższej liście nie znalazły się interesujące Cię usługi remontowe, prosimy o kontakt celem ustalenia możliwości przeprowadzenia wymarzonego remontu. Z pewnością pomożemy.

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia remontu


usługi remontowo wykończeniowe

Remont domu  i przebudowa wiąże się nie tylko z podejmowaniem ważnych decyzji estetycznych, ale wymaga również znajomości przepisów prawnych.

Zanim zlecisz ekipie remontowej prace , sprawdzić czy zaplanowane czynności będą zgodne z prawem. Dobra ekipa remontowa poinformuje Cię czy musisz mieć pozwolenie na zmiany w Twoim domu lub mieszkaniu.

 

Prawo a remont

Pozwolenia i zgłoszenia nie wymagają czynności konserwacyjne. Niestety, prawo budowlane nie definiuje jednoznacznie czym jest konserwacja budynku. Bez załatwiania formalności, możemy zmodernizować wnętrze łazienki, pomalować ściany wewnątrz budynku, ułożyć okładziny ścienne i podłogowe oraz zamontować instalację teleinformatyczną lub alarmową.

Pozwolenia ani zgłoszenia nie wymaga także budowanie elementów tzw. „małej architektury”, o ile nie zostaną one w sposób trwały połączone z gruntem. Definicja obiektów tego typu ma charakter otwarty, spis zawarty w ustawie prawo budowlane został sformułowany w sposób przykładowy.

Kiedy zgłosić remont?

wykończenia warszawa i usługi remontowe

Zgłoszenie to dokument, w którym trzeba określić rodzaj, zakres oraz sposób wykonywania prac, a także termin rozpoczęcia remontu lub modernizacji. Składa się je w starostwie lub w urzędzie miasta na prawach powiatu. Remont domu można rozpocząć, jeśli w ciągu 30 dni od doręczenia zgłoszenia do odpowiedniej placówki, właściwy organ w drodze decyzji nie wniesie sprzeciwu.

Które z usług remontowych wymagają zgłoszenia?

 1. malowanie elewacji
 2. zmiana pokrycia dachowego
 3. zamurowanie okna lub drzwi
 4. wstawienie okna dachowego bez naruszenia konstrukcji dachu
 5. ocieplanie od zewnątrz budynku nie wyższego niż 12 m
 6. wymiana ogrodzenia od strony ulicy (lub każdego przekraczającego 2,2 m wysokości)
 7. naprawa lub budowa nowego podjazdu do garażu, chodników – adaptacja poddasza na cele mieszkalne, gdy nie wymaga ono przebudowy
 8. adaptacja piwnicy na cele mieszkalne lub usługowe bez jej przebudowy
 9. ocieplanie domu od środka
 10. tynkowanie wnętrz
 11. wymiana instalacji c.o., wodnej i kanalizacyjnej, wentylacji mechanicznej, elektrycznej, gazu płynnego lub modernizacja kotłowni

Jak uzyskać pozwolenie na budowę?

Wniosek o pozwolenie na przebudowę powinien zostać złożony w tej samej placówce, co zgłoszenie. Trzeba do niego dołączyć cztery egzemplarze projektu budowlanego wraz z wymaganymi uzgodnieniami oraz zaświadczeniem o przynależności architekt  do izby samorządu zawodowego. DiS dysponuje architektami z uprawnieniami budowlanymi, zrzeszonymi w Stowarzyszeniu Architektów Rzeczpospolitej Polskiej (SARP)

Przebudowa domu

Przebudowa domu wymaga stworzenia projektu budowlanego, który obejmie inwentaryzację stanu obecnego oraz określi planowane zmiany. Niezbędne jest również, oświadczenie o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane oraz decyzja o warunkach zabudowy.

Formularze wniosku i oświadczenia można uzyskać w urzędzie lub pobrać z jego strony internetowej. Decyzję o pozwoleniu podejmuje starosta lub prezydent. Ważność pozwolenia wygaśnie, jeśli w ciągu 3 lat od daty jego wydania prace budowlane nie zostaną rozpoczęte. 

Jakie usługi  remontowe wymagają pozwolenia na budowę?

 • Wymiana lub wzmocnienie więźby dachowej
 • Wymiana okien ze zmianą ich wielkości
 • Dobudowa garażu
 • Wstawienie okna dachowego z naruszeniem konstrukcji dachu
 • Ocieplenie od zewnątrz domu wyższego niż 12 m
 • Dodanie nowych drzwi lub nowego okna w ścianie zewnętrznej
 • Wycięcie otworu drzwiowego w wewnętrznej ścianie nośnej (w przypadku działowej wystarczy zgłoszenie)
 • Dobudowa tarasu – dobudowa ganku, werandy lub ogrodu zimowego o powierzchni ponad 25 m2
 • Adaptacja z rozbudową lub przebudową poddasza
 • Adaptacja piwnicy na cele mieszkalne lub usługowe połączona z jej przebudową
 • Budowa nowych schodów zewnętrznych lub wewnętrznych z naruszeniem konstrukcji domu
 • Podwyższenie ostatniej kondygnacji – budowa komina i kominka zewnętrznego lub wewnętrznego
 • Przebudowa domu

Usługi remontowe Warszawa tel.792128650

Website is Protected By Using The Wordpress Data Guard Plugin From OriginalTips.com