Projekt i wykonanie łazienki Warszawa. Aranżacja i wykończenie łazienki

 WYKOŃCZENIE ŁAZIENKI WARSZAWA

Firma budowlana DiS  Warszawa, oferuje wykończenie łazienki w stanie deweloperskim według dostarczonego projektu a także projekt i wykonanie łazienki  

Projekt łazienki – jak wykończyć łazienkę?

Projekt i remont i wykończenie łazienki Muranów Warszawa

Kupiłeś swoje upragnione mieszkanie, ale łazienka jest tak mała, że nie wiesz, jak ją urządzić? Zastanawiasz się, czy są sposoby na jej optyczne powiększenie i efektywne wykorzystanie powierzchni przy okazji wykończenia? Przed tym dylematem stoi wielu właścicieli mieszkań.

Przed Tobą zapewne odpowiedź na trudne pytanie – jak wykończyć ścianę w łazience? W  Warszawie  popularne są kafelki z gresu, glazury, szkła lakierowanego Lacobeli i wiele innych  Co na ściany zamiast płytek? 

Na ścianach zamiast płytek w łazienkach znajdziemy tapety winylowe,  granit, drewno, lakierowany MDF a podłogi pokrywa gresem.  kafelkami i wodoodpornym drewnem. Jeśli pomieszczenie przeznaczone na łazienkę jest małe – należy dokonać wyborów np: pomiędzy prysznicem a wanną, być może zrezygnować z bidetu czy pralki, wybrać niewielką    umywalkę.W odpowiedziach na te i wiele innych pytań pomoże Ci architekt wnętrz DiS.

wykończenia łazienki w Pruszkowie

Jak wykończyć  łazienkę by była stylowa i funkcjonalna? 

Jest na to  kilka sposobów

 • Odpowiednia armatura łazienkowa – połową sukcesu
 • Duże lustra poszerzające optycznie łazienkę
 • Jasne kolory optycznie powiększające pomieszczenie.
 • Łazienkowe sufitowe systemy podwieszane
 • Projekt mebli łazienkowych na wymiar

Aranżacja łazienki-projekt mebli łazienkowych

Projekt i remont i wykończenie łazienki Muranów Warszawa

W wykończeniu łazienek najlepiej sprawdzają się meble wysokie. Można w nich sporo pomieścić, a zajmują niewiele miejsca. Montaż podwieszanych  szafek i WC pozwoli na pozyskanie dodatkowej przestrzeni w malutkiej łazience.

 Idealnymi wydają się być meble łączące w sobie nie tyko elegancję, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania. Szukając sposobu na wykończenie łazienki ze smakiem i odrobią luksusu, warto odwiedzić z projektantem  dobre sklepy w Warszawie

Jeśli w ofercie sklepów nie znajdziesz odpowiedniego mebla,  warto zamówić u nas projekt mebli łazienkowych.  Meble łazienkowe według projektu to innowacyjne produkty, cechujące się nie tylko wysoką jakością a utrzymane np: w klasycznej, biało-czarnej kolorystyce, będą pasowały do niemal każdej łazienki i każdego koloru ścian i płytek. 

Wykończenie łazienki-ogrzewanie

wykończenia łazienki Pruszków

Utrzymywanie odpowiedniej temperatury w łazience zapewnia  komfort w trakcie  codziennych czynności higienicznych. Wiosną i jesienią często musimy szukać alternatywnych rozwiązań, które pozwolą ocieplić  wnętrze łazienki, a także umożliwią pozbycie się wilgoci i osuszenia przemoczonych ręczników. Kiedy system centralnego ogrzewania jest wyłączony, sposobem na dogrzanie łazienki może być ogrzewanie elektryczne.

O ogrzewaniu łazienki poza sezonem grzewczym warto pomyśleć na etapie wykończenia łazienki . To właściwy czas aby obok  grzejnika podłączonego do sieci centralnego ogrzewania,wyposażyć pomieszczenie w grzejnik elektryczny . Grzejnik może zostać połączony z termostatem i zegarem i załączyć się na przykład godzinę przed porannym prysznicem. Wiele nowoczesnych modeli grzejników dodatkowo wyposażono w wentylator, który przyśpiesza proces suszenia.

Grzałka w grzejniku

Innym sposobem na ogrzanie łazienki są elektryczne grzałki, które  umieszcza się w grzejniku łazienkowym.  Grzałkę zamontować można w urządzeniach specjalnie do tego dostosowanych, to znaczy posiadających odpowiednią wielkość i gwint. Do prawidłowego działania grzałki elektrycznej niezbędne jest także stałe napełnienie instalacji centralnego ogrzewania wodą. Najnowsze modele tego typu  urządzeń wyposażone są w termostat, który pozwala ustawiać pożądaną temperaturę.

Łazienkowe maty grzewcze

projekty ŁAZIENKI

Łazienkowe maty grzewcze sprawią, że dyskomfort towarzyszący zetknięciu się nagiej stopy z zimną podłogą stanie się odległym wspomnieniem. Ten rodzaj instalacji nie obciąża stropu, więc świetnie sprawdzi się też w łazienkach usytuowanych na poddaszu. Maty grzewcze mogą być montowane podczas wykończenia łazienki lub renowacji podłóg  betonowych.

Elektryczne grzejniki, maty  pozwolą w skuteczny sposób pozbyć się wilgoci oraz utrzymać optymalną temperaturę, kiedy nie możemy liczyć na ciepło pochodzące z centralnego ogrzewania. Posiadanie kabiny prysznicowej w łazience niesie za sobą wiele zalet, wśród których wymienić możemy wymienić m.in. oszczędność miejsca oraz możliwość szybkich kąpieli.

 Wykonanie odpywu liniowego

Kabina prysznicowa z cenionym rozwiązaniem odpływu w formie liniowej, coraz częściej zaczyna być stosowana.Wykończenie łazienki z zastosowaniem odpływu liniowego jest korzystne wizualnie-sprawia optyczne powiększenie łazienki oraz ułatwia utrzymania nienagannej higieny w prysznicu. Ponadto,  kabina bez  tradycyjnego brodzika daje większe możliwości aranżacyjne. Brak jest konieczności dostosowywania wymiarów  miejsca kąpieli do standardowych wielkości dostępnych na rynku brodzików

Odpływy liniowe różnią się między sobą długością i rozmiarem – większości z nich można  modyfikować. Takie rozwiązanie sprawdzi się  w bardzo małych łazienkach, jak i w pokojach kąpielowych. Odpływ liniowy wykończamy  tymi samymi płytkami, którymi wyłożyliśmy resztę łazienki. Wtedy podłoga kabiny współgra z resztą przestrzeni w łazience.

3 sprawy o których warto pamiętać 

Jeśli decydujemy się na odpływ liniowy powinniśmy pamiętać o tym, że w przypadku takiego rozwiązaniawykończenie łazienki Wilanów Warszawa

 1. Podłoga musi być  szczelna.
 2. Dużą rolę odgrywają kafelki, wskazane jest, żeby zostały one ułożone ze spadkiem
 3. Ponadto zaleca się, by płytki posiadały antypoślizgową fakturę
ARANŻACJA ŁAZIENKI A OŚWIETLENIE

Czy zastanawiałeś się nad oświetleniem przy okazji kompleksowego wykończenia łazienki lub pokoju kąpielowym? Większość klientów przywiązuje do oświetlenia w łazience znaczenie marginalne. Do nich właśnie adresujemy ten artykuł. Łazienka z nieprzemyślanym  oświetleniem może:

 • przygnębić półmrokiem,
 • rzucać ostre światło, powodując zmęczenie oczu
 • uniemożliwiać właściwą toaletę czy makijaż.

Planując wykończenie łazienek warto poświecić trochę czasu na przemyślenie jej oświetlenia. Warto sięgnąć tu po pomocną dłoń projektanta łazienek .Polecane są różne rodzaje oświetlenia

 • Oświetlenie funkcyjne – to pomoc w istotnych czynnościach takich jak makijaż, golenie, malowanie paznokci, układnie włosów czy mycie zębów. To oświetlenie powinno znaleźć swoje miejsce bezpośrednio nad lustrem lub po obu stronach lustra łazienki. Preferowane są tu oprawy typu halogenowego, żarowego lub LED, ale nierzucające cienia. W obszarze prysznica i wanny zaleca się oświetlenie zagłębione w suficie, w oprawie wodoszczelnej. Przewód elektryczny należy w ten obszar doprowadzić na początku prac wykończeniowych.

Oświetlenie kierunkowe i akcentujące  stosujemy w wykończeniach łazienek by wyeksponować jakiś element Jeśli mamy zamiar zastosować w łazience dekoracyjny element, którego wygląd warto podkreślić, to sięgamy po odpowiednie oświetlenie akcentujące. Jest ono zwykle instalowane pod odpowiednim kątem na ścianie, w podłodze lub suficie. Oświetlenie ogólne można uzyskać montując w łazience lampy wiszące, żyrandole i oświetlenia halogenowe Ten rodzaj oświetlenia zapewni równomierne rozłożenie światła w całym pomieszczeniu.

 projekt i wykonanie łazienki Warszawa oraz bliskie okolice 79 21 29 650