google6781670c9d5e707b.html

Wykończenie łazienki Warszawa. Projekt i wykonanie

 WYKOŃCZENIE ŁAZIENKI WARSZAWA

Firma budowlana DiS  Warszawa, oferuje projekt i wykonanie łazienki w stanie deweloperskim według dostarczonego projektu a także wykończenie łazienki w oparciu o ustalenia klienta.

Projekt łazienki – jak wykończyć łazienkę?

Projekt i remont i wykończenie łazienki Muranów Warszawa

Kupiłeś swoje upragnione mieszkanie inie wiesz, jak ją urządzić? Zastanawiasz się, czy są sposoby na jej optyczne powiększenie i efektywne wykorzystanie powierzchni przy okazji wykończenia? Przed tym dylematem stoi wielu właścicieli mieszkań.

Przed Tobą zapewne odpowiedź na trudne pytanie – jak wykończyć ściany w łazience? W  Warszawie  popularne są kafelki z gresu, glazury, szkła lakierowanego Lacobeli i wiele innych 

Co na ściany zamiast płytek?  Na ścianach łazienek znajdziemy tradycyjne płytki ceramiczne, tapety winylowe,  granit, drewno, lakierowany MDF a podłogi pokryte gresem.  kafelkami  lub wodoodpornym drewnem. 

Prysznic czy wanna?

Jeśli pomieszczenie przeznaczone na łazienkę jest małe – należy dokonać wyborów np: pomiędzy prysznicem a wanną, być może zrezygnować z bidetu czy pralki lub wybrać niewielką  umywalkę. W odpowiedziach na te i wiele innych pytań pomoże Ci architekt wnętrz DiS.

wykończenia łazienki w Pruszkowie

Jak wykończyć  łazienkę by była stylowa i funkcjonalna? 

Jest na to  kilka sposobów

 • Przemyślana kolorystyka ścian i podłogi
 • Odpowiednia armatura łazienkowa 
 • Duże lustra 
 • Jasne kolory optycznie powiększające pomieszczenie.
 • Łazienkowe sufity podwieszane
 • Ciekawe ale i funkcjonalne oswietlenie
 • Projekt mebli łazienkowych na wymiar a przede wszystkim projekt i wykonie łazienki

Aranżacja łazienki-projekt mebli łazienkowych

Projekt i remont i wykończenie łazienki Muranów Warszawa

W wykończeniu łazienek najlepiej sprawdzają się meble wysokie. Można w nich sporo pomieścić, a zajmują niewiele miejsca. Montaż podwieszanych  szafek i WC pozwoli na pozyskanie dodatkowej przestrzeni.

 Idealnymi wydają się być meble łączące w sobie nie tyko elegancję, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania. Szukając sposobu na wykończenie łazienki ze smakiem i odrobią luksusu, warto odwiedzić z projektantem  dobre sklepy w Warszawie

Jeśli w ofercie sklepów nie znajdziesz odpowiedniego mebla,  warto zamówić u nas projekt mebli łazienkowych.  Meble łazienkowe według projektu to innowacyjne produkty, cechujące się nie tylko wysoką jakością a utrzymane np: w klasycznej, biało-czarnej kolorystyce, będą pasowały do niemal każdej łazienki i każdego koloru ścian i płytek. 

Ogrzewanie łazienki – podłogowe czy tradycyjne

wykończenia łazienki Pruszków

Utrzymywanie odpowiedniej temperatury w łazience zapewnia  komfort w trakcie  codziennych czynności higienicznych. Wiosną i jesienią często musimy szukać alternatywnych rozwiązań, które pozwolą ocieplić  wnętrze łazienki, a także umożliwią pozbycie się wilgoci i osuszenia przemoczonych ręczników. Kiedy system centralnego ogrzewania jest wyłączony, sposobem na dogrzanie łazienki może być ogrzewanie elektryczne.

O ogrzewaniu łazienki poza sezonem grzewczym warto pomyśleć na etapie wykończenia łazienki . To właściwy czas aby obok  grzejnika podłączonego do sieci centralnego ogrzewania,wyposażyć pomieszczenie w grzejnik elektryczny  lub istniejący grzejnik  wodny wyposażyć w grzałkę elektryczną z termostatem i zegarem, która załączy się na godzinę przed porannym prysznicem. Wiele nowoczesnych modeli grzejników dodatkowo wyposażono w wentylator, który przyśpiesza proces suszenia.

Grzałka w grzejniku

Sposobem na ogrzanie łazienki są elektryczne grzałki, które  umieszcza się w grzejniku łazienkowym.  Grzałkę zamontować można w urządzeniach specjalnie do tego dostosowanych, to znaczy posiadających odpowiednią wielkość i gwint. Do prawidłowego działania grzałki elektrycznej niezbędne jest także stałe napełnienie instalacji centralnego ogrzewania wodą. Najnowsze modele tego typu  urządzeń wyposażone są w termostat, który pozwala ustawiać pożądaną temperaturę.

Projekt i wykonanie łazienki – maty grzewcze

projekty ŁAZIENKI

Łazienkowe maty grzewcze sprawią, że dyskomfort towarzyszący zetknięciu się nagiej stopy z zimną podłogą, stanie się odległym wspomnieniem. Ten rodzaj instalacji nie obciąża stropu, więc świetnie sprawdzi się też w łazienkach usytuowanych na poddaszu. Maty grzewcze mogą być montowane podczas wykończenia łazienek lub renowacji podłóg .

Elektryczne grzejniki, maty  pozwolą w skuteczny sposób pozbyć się wilgoci oraz utrzymać optymalną temperaturę, kiedy nie możemy liczyć na ciepło pochodzące z centralnego ogrzewania. 

  Wykonanie prysznic i odpływu liniowego

Kabina prysznicowa z cenionym rozwiązaniem w postaci odpływu w formie liniowej, coraz częściej zaczyna być stosowana.Wykończenie łazienki z zastosowaniem odpływu liniowego jest korzystne wizualni – sprawia optyczne powiększenie łazienki oraz ułatwia utrzymania nienagannej higieny w prysznicu. Ponadto,  kabina bez  tradycyjnego brodzika daje większe możliwości aranżacyjne. Brak jest wtedy, konieczności dostosowywania wymiarów  miejsca kąpieli, do standardowych wielkości brodzików dostępnych na rynku.

Odpływy liniowe różnią się między sobą długością i rozmiarem – większości z nich można  modyfikować. Takie rozwiązanie sprawdzi się  w wykończeniu małych łazienkach, jak i w pokojach kąpielowych. Odpływ liniowy wykończamy  tymi samymi płytkami, którymi wyłożyliśmy resztę łazienki. Wtedy podłoga kabiny współgra z resztą przestrzeni w łazience.

3 sprawy o których warto pamiętać 

Jeśli decydujemy się na odpływ liniowy powinniśmy pamiętać o tym, że w przypadku takiego rozwiązaniawykończenie łazienki Wilanów Warszawa

 1. Podłoga musi być  idealnie szczelna.
 2. Dużą rolę odgrywają kafelki, wskazane jest, żeby zostały one ułożone z własciwym  spadkiem
 3. Ponadto zaleca się, by płytki posiadały antypoślizgową fakturę

Projekt i wykonanie łazienki – oświetlenie

Czy zastanawiałeś się nad oświetleniem przy okazji kompleksowego wykończenia łazienki lub pokoju kąpielowego? Większość klientów przywiązuje do oświetlenia w łazience znaczenie marginalne. Łazienka z nieprzemyślanym  oświetleniem może:

 • przygnębić półmrokiem,
 • rzucać ostre światło, powodując zmęczenie oczu
 • uniemożliwiać właściwą toaletę czy makijaż.

Planując wykończenie łazienki warto poświecić więc trochę czasu na przemyślenie jej oświetlenia. Warto sięgnąć po pomocną dłoń projektanta łazienek. Polecane są różne rodzaje oświetlenia

 • Oświetlenie funkcyjne – to pomoc w istotnych czynnościach takich jak makijaż, golenie, malowanie paznokci, układnie włosów czy mycie zębów. To oświetlenie powinno znaleźć swoje miejsce bezpośrednio nad lustrem lub po obu stronach lustra łazienki. Preferowane są tu oprawy typu halogenowego, żarowego lub LED, ale nierzucające cienia. W obszarze prysznica i wanny zaleca się oświetlenie zagłębione w suficie, w oprawie wodoszczelnej. Przewód elektryczny należy w ten obszar doprowadzić na początku prac wykończeniowych w łazience.
 • Oświetlenie kierunkowe i akcentujące  stosujemy w wykończeniach łazienek aby wyeksponować jakiś element Jeśli mamy zamiar zastosować w łazience dekoracyjny element, którego wygląd warto podkreślić, to sięgamy po odpowiednie oświetlenie akcentujące. Jest ono zwykle instalowane pod odpowiednim kątem na ścianie, w podłodze lub suficie. 
 • Oświetlenie ogólne można uzyskać montując w łazience lampy wiszące, żyrandole i oświetlenia halogenowe Ten rodzaj oświetlenia zapewni równomierne rozłożenie światła w całym pomieszczeniu. Polecamy profesjonalny projekt i wykonanie łazienki

 wykończenie łazienki Warszawa 792128650