Wykończenie mieszkania pod klucz Warszawa

WYKOŃCZANIE MIESZKANIA POD KLUCZ

Wykańczanie mieszkania pod klucz to usługa opieki nad mieszkaniem  od odbioru technicznego  poprzez projekt, prace wykończeniowe aż do zakupu sprzętu i produkcji oraz montażu mebliPozwól  profesjonalnie zadbać o kompleksowe wykończenie mieszkania pod klucz. Wiedząc, jak wiele czasu  pochłaniają prace wykończeniowe i remont. wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom proponujemy kompleksowe  wykończenie mieszkania i przystępne ceny.

 • Pomoc w odbiorze mieszkania od deweloperawykończenie wnętrz mieszkania-projekt Warszawa Mokotów
 • Projekt wnętrz z rysunkami wykonawczymi
 • Zastępstwo inwestorskie
 • Organizację wykończenia wnętrz. prace montażowych i zakupów również firm zewnętrznych
 • Pomoc w zakupach i transporcie materiałów do Twojego mieszkania.

Wykańczanie pod klucz w Warszawie

wykończenie mieszkania pod klucz Bemowo

Jeśli kupiłeś nowe mieszkanie zapewne nurtują Cię 3 pytania:

 1. Od czego zacząć wykończenie mieszkania pod klucz?
 2. Jak najszybciej w nim zamieszkać?
 3. Komu powierzyć projekt i wykończenie mieszkania?

OFERTA USŁUG  WYKOŃCZENIOWYCH

  • wykończenie domu
  • wykończenie mieszkań
  • wykończenie ścian
  • wykończenie łazienki
  • wykończenie tarasuWykończenie wnętrz i projekt - na Wyścigach w Warszawie

 

 • wykończenie altany
 • wykończenie poddasza
 • wykończenie schodów
 • Wyburzenie zbędnych ścian i postawienie nowych
 • Zmianę instalacji elektrycznej i oświetleniowej
 • Montaż sufitów podwieszanych i lekkiej zabudowy
 • Prace hydrauliczne, elektrycznej
 • Układanie glazury i terakoty, gresu i kamienia, montaż.
 • Tynki ozdobne, gładź gipsową i malowanie ścian.
 • Montaż rolet, sztukaterii, klimatyzacji i inne prace wykończeniowe

Usługa wykończenia pod klucz  to gwarancja nie tylko pięknego wnętrza, spójności poszczególnych pokoi i elementów wystroju w obszarze każdego z pomieszczeń ale także jego funkcjonalność. Jeśli  usługę wykonana  ta sama firma, to wynik wykończenia inwestycji okaże się w pełni satysfakcjonujący.

Zalety wykończenia pod klucz?

 1. Stały, dobry kontaktWykończenie wnętrz biurowych Millenium Plaza Warszawa
 2. Fachowe doradztwo
 3. Najwyższą jakość wykonania
 4. Szybką i pełna obsługę.
 5. Zastępstwo inwestorskie
 6. Profesjonalny projekt
 7. Dokładność w wykonaniu prac wykończeniowych
 8. Najlepsze, sprawdzone materiały i technologie.
 9. Przemyślane oświetlenie wnętrz
 10. Intuicyjny wybór kolorystyki ścian
 11. Atrakcyjny układ podłóg.
 12. Trafny dobór materiałów do aranżacji mieszkania

Wykańczanie mieszkań pod klucz realizujemy starannie z zachowaniem technologi budowlanej, przy zastosowaniu najnowszych innowacyjnych technologii. Jeśli szukasz inspiracji, pomysłu  a także firmy, która przeprowadzi wykończenie mieszkania, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.

Wykończenia mieszkania os dewelopera w Warszawie

Wykończenie wnętrz łazienki wizualizacjia

Odbiór kluczy od nowego mieszkania lub domu to jednocześnie początek  zakupów i rozpoczęcie wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. Na rynku, dostępnych jest wiele materiałów, dzięki którym, możemy stworzyć ciekawą aranżację wnętrz. Często jednak na drodze do ich zrealizowania stoi  budżet, a przecież zależy Ci nie tylko na tanim, ale także szybkim wykończeniu mieszkania, co przyśpieszy przeprowadzkę oraz zmniejszy stres związanymi z remontem.

Jaki jest koszt wykończenia mieszkania?

Najpierw należy określić nasz budżet, którym dysponujemy, ponieważ ilość posiadanych środków niewątpliwe będzie miało decydujący wpływ na jakość materiałów jakie będzie mogli kupić oraz na poziom ekipy wykończeniowej. której powierzycie Państwo wykończanie mieszkania pod klucz. Lepiej unikać kupowania produktów kierując się tylko niską cenę, bowiem te najtańsze, często są niskiej jakości, ale oczywiście są wyjątki gdy „tanie” nie zawsze znaczy „złe”. W znalezieniu tych wyjątków służymy pomocą

Samodzielne wykończenie mieszkania

Pomysł na samodzielne wykończenie mieszkania jest kuszący, lecz należy wziąć pod uwagę, że jest to działanie bardzo ryzykowne. Nieumiejętne wykonanie usługi wykończeniowe w zdecydowanie pomnożą koszty zamiast je ograniczać, ponieważ praca na własną rękę nie daje gwarancji jakości i jej zakończenia w krótkim czasie.

Niewątpliwie nie warto też zdecydować się na zakup materiałów wyłącznie ze względu na niską cenę, ponieważ niedrogie produkty bywają słabej jakości i mają krótką trwałość. Na rynku są zwykle tańsze zamienniki, ale najpierw należy dokładnie sprawdzić ich parametry.

Prace wykończeniowe łazienki warszawa

Biznes plan wykończenia mieszkań

Wykańczanie mieszkań pod klucz wymaga planu. Zanim przystąpimy do zakupów materiałów wykończeniowych oraz remontu, warto zastanowić się nad tym, które pomieszczenia są dla nas najważniejsze, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę, że na przykład kuchnię i łazienkę remontuje się raz na wiele lat a tapetę  i kolor ścian zmieniamy co kilka lat.

Decydując się na wystrój łazienki i kuchni nie powinniśmy oszczędzać na materiałach wykończeniowych ponieważ mają nam służyć przez długi okres czasu.

WYKOŃCZENIE MIESZKANIA POD KLUCZ -MEBLE

wykańczanie mieszkań pod klucz

W pomieszczeniach o nietypowym kształcie i układzie bardzo dobrze sprawdzają się meble na wymiar. Wykonywane są one na specjalne życzenie klientów, a okres oczekiwania na meble może trwać nawet 2 miesiące, dlatego warto je zamówić kilka tygodni przed przeprowadzką.

Meble na wymiar dają nam dużo ciekawych możliwości aranżacyjnych i są najbardziej pożądane do wykończeń wnętrz. Możemy w tej opcji wybrać kolor o rodzaj materiałów, z których zostaną one wykonane, dzięki czemu mamy decydujący wpływ na charakter wnętrza , a także na aspekt finansowy.

Zdecydowanie jest to rozwiązanie bardziej opłacalne niż zakup szafek pochodzenia chińskiego z marketów budowlanych których jakość pozostawia wiele do życzenia. Wyjątkiem są niektóre meble kuchenne dostępne w Ikei, które wyróżniają się dostateczną trwałością  pośród pozostałych artykułów tego sklepu, mają dobre opinie i polecamy je w wykończeniach wnętrz

Czy warto kupić tanie meble w sklepie internetowym?

Wykończenie mieszkania pod klucz to znaczący wydatek. Znaczących oszczędności można się spodziewać  wybierając dostawce mebli. Zakupu tańszych mebli można dokonać w sieci internet w której możemy znaleźć wiele porównywarek cenowych. Można także, bez wychodzenia z domu, sprawdzić czy wybrany asortyment jest dostępny lub jaki jest okres oczekiwania. Zanim zdecydujesz się na zakupy przez internet, sprawdź opcje i ceny dostawy, a także regulamin sklepu.

Wykańczanie mieszkania pod klucz  – Tylko z DiS