Wykończenie mieszkania pod klucz Projekt wykończenia i wykonawstwo Warszawa

Wykończenie mieszkania pod klucz

Wykończenie mieszkania pod klucz to wyjątkowa usługa pełnej opieki nad mieszkaniem stanie developerskim- od odbioru technicznego mieszkania, poprzez projekt aranżacji, prace wykończeniowe, zakupy towarów po produkcję i montaż mebli. Proponujemy bezstresowe, profesjonalne wykończenie mieszkania pod klucz.

Pozwól profesjonalnie zadbać o kompleksowe wykończenie pod klucz Twojego mieszkania. Wiedząc, jak wiele czasu pochłaniają prace wykończeniowe oraz urządzanie mieszkania i wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, proponujemy kompleksowe wykończenie mieszkania pod klucz i przystępne ceny usług. Jeśli kupiłeś nowe mieszkanie, zapewne nurtują Cię 3 pytania:

 1. Od czego zacząć wykończenie lub remont?
 2. Jak najszybciej zamieszkać w wymarzonym mieszkaniu?
 3. Której firmie powierzyć projekt i wykończenie wnętrz?

Korzystna i wyjątkowa oferta

 • Pomoc w odbiorze mieszkania od dewelopera
 • Projekt wnętrz z rysunkami wykonawczymi
 • Zastępstwo inwestorskie
 • Organizacja wykończenia wnętrz, prac montażowych-również firm zewnętrznych
 • Pomoc w zakupach i transporcie materiałów do Twojego mieszkania.

Usługa wykończenie pod klucz, to gwarancja nie tylko pięknego wnętrza, spójności poszczególnych pokoi, ale także jego funkcjonalność. Jeśli  usługę wykonana  ta sama firma, to wynik wykończenia inwestycji okaże się w pełni satysfakcjonujący.

Wykończenie pod klucz – korzyści

 1. Stały, dobry kontakt z firmą
 2. Fachowe doradztwo architekta 
 3. Najwyższą jakość wykonania
 4. Szybką i pełna obsługę.
 5. Zastępstwo inwestorskie w pełnym zakresie
 6. Profesjonalny projekt wnętrza
 7. Dokładność w wykonaniu prac wykończeniowych
 8. Najlepsze, sprawdzone materiały i technologie.
 9. Przemyślane oświetlenie wnętrz
 10. Intuicyjny wybór kolorystyki ścian
 11. Atrakcyjny układ podłóg.
 12. Trafny dobór materiałów do aranżacji wykończenia mieszkania 

Wykończanie mieszkania pod klucz realizujemy starannie z zachowaniem technologii budowlanej, przy zastosowaniu najnowszych innowacyjnych technologii. Jeśli szukasz inspiracji, pomysłu, a także firmy, która przeprowadzi wykończenie mieszkania, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.

Odbiór kluczy od nowego mieszkania lub domu to jednocześnie początek  zakupów i rozpoczęcie wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. Na rynku, dostępnych jest wiele materiałów, dzięki którym, możemy stworzyć ciekawą aranżację wnętrz. 

 

Jaki jest koszt wykończenia mieszkania?

Najpierw należy budżet, którym dysponujemy. Ilość posiadanych środków niewątpliwe będzie miała decydujący wpływ, na jakość materiałów i na poziom wykończenia pod klucz. Lepiej unikać kupowania produktów kierując się tylko niską cenę, Te najtańsze, często są niskiej jakości, ale oczywiście są wyjątki, bo tanie nie zawsze znaczy „złe”. W znalezieniu tych wyjątków służymy pomocą.

Samodzielne urządzanie mieszkań

Pomysł na samodzielne urządzenie mieszkania jest kuszący, lecz należy wziąć pod uwagę, że jest to działanie bardzo ryzykowne. Nieumiejętne wykonane prace wykończeniowe pomnożą koszty, zamiast je ograniczać, ponieważ praca na własną rękę nie daje gwarancji, jakości i jej zakończenia w krótkim czasie.

Niewątpliwie nie warto też zdecydować się na zakup materiałów wyłącznie ze względu na niską cenę, ponieważ niedrogie produkty bywają słabej jakości i mają krótką trwałość. Na rynku są zwykle tańsze zamienniki, ale najpierw należy dokładnie sprawdzić ich parametry.

Biznesplan wykończenia pod klucz

Wykończenie mieszkania pod klucz wymaga planu. Zanim przystąpimy do zakupów materiałów wykończeniowych oraz  remontu i wykończenia wnętrza, warto zastanowić się nad tym, które pomieszczenia są dla nas najważniejsze. Należy wziąć pod uwagę, że na przykład kuchnię i łazienkę remontuje się raz na wiele lat, a tapetę  i kolor ścian zmieniamy, co kilka lat.

Decydując się na wystrój łazienki i kuchni nie powinniśmy oszczędzać na materiałach wykończeniowych, ponieważ mają nam służyć przez długi okres czasu.

Wykończenie mieszkania pod klucz – meble

W pomieszczeniach o nietypowym kształcie i układzie bardzo dobrze sprawdzają się meble na wymiar. Wykonywane są one na specjalne życzenie klientów, a okres oczekiwania na meble może trwać nawet 2 miesiące, dlatego warto je zamówić kilka tygodni przed przeprowadzką.

Meble na wymiar dają dużo ciekawych możliwości aranżacyjnych i są najbardziej pożądane wykończeniu wnętrz. Możemy w tej opcji wybrać kolor, rodzaj materiałów z których zostaną wykonane a przede wszystkim kształt. Dzięki teemu mamy decydujący wpływ na charakter wnętrza, oraz aspekt finansowy.

Jest to rozwiązanie bardziej opłacalne niż zakup szafek pochodzenia chińskiego z marketów budowlanych, których jakość pozostawia wiele do życzenia. Wyjątkiem są niektóre meble kuchenne dostępne w Ikei, które wyróżniają się dostateczną trwałością  wśród pozostałych artykułów tego sklepu, mają dobre opinie i polecamy je w wykończeniach wnętrz pod klucz

Czy warto kupić tanie meble w sklepie internetowym?

Wykończenie mieszkania pod klucz to znaczący wydatek. Znaczących oszczędności można się spodziewać  wybierając dostawce mebli. Zakupu tańszych mebli można dokonać w sieci internet w której znajdziemy wiele porównywarek cenowych. . Zanim zdecydujesz się na zakupy przez internet, sprawdź opcje i ceny dostawy, a także regulamin sklepu.

Jakie prace wykończeniowe wykonujemy?

 • Montaż sufitów podwieszanych i lekkiej zabudowy
 • Prace hydrauliczne, elektrycznej
 • Tynki ozdobne, gładź gipsową i malowanie ścian.
 • Układanie glazury i terakoty, gresu i kamienia, montaż.
 • Wyburzenie zbędnych ścian i postawienie nowych
 • Wykończenie altany i domków letniskowych, siedliska
 • Wykończenie łazienki
 • Wykończenie poddasza
 • Wykończenie schodów
 • Wykończenie ścian
 • Wykończenie tarasów
 • Wymianę instalacji elektrycznej i oświetleniowej
 • Montaż rolet, sztukaterii, klimatyzacji i inne prace wykończeniowe’
 • Wykończenie pod klucz domów i innych obiektów

Wykańczanie mieszkania pod klucz Tylko z DiS Warszawa