Wykończenie mieszkania pod klucz Warszawa. Wykończenia wnętrz domów

Wykończenie mieszkania pod klucz

Wykończenie mieszkania pod klucz to wyjątkowa usługa pełnej opieki nad mieszkaniem – od odbioru technicznego mieszkania, poprzez projekt wykończenia, wykończeniowe, aż po produkcję i montaż mebli. Proponujemy bezstresowe, profesjonalne  wykończenie pod klucz wnętrz domów, poradni i biur. Pozwól nam profesjonalnie zadbać o kompleksowe Twojego domu , mieszkania i miejsca pracy

Wiedząc, jak wiele  czasu pochłaniają prace wykończeniowe  i wychodząc zapewne naprzeciw Twoim oczekiwaniom, proponujemy kompleksowe usługi wykończenia wnętrz pod klucz

Jeśli kupiłeś nowe mieszkanie, zapewne nurtują Cię 3 pytania:

 1. Od czego zacząć wykończenie?
 2. Jak najszybciej zamieszkać w wymarzonym mieszkaniu?
 3. Której firmie powierzyć projekt i wykończenie wnętrz?

Na co możesz liczyć w ramach wykończenia pod klucz?

 • Pomoc w odbiorze mieszkania od dewelopera
 • Projekt wnętrz z rysunkami wykonawczymi
 • Zastępstwo inwestorskie
 • Organizacja wykańczania mieszkania i prac montażowych, również firm zewnętrznych
 • Pomoc w zakupach i transporcie materiałów do Twojego mieszkania.
 • Meble wykonane na wymiar w naszej stolarni

Wykończenie pod klucz, to gwarancja pięknego wnętrza, spójności poszczególnych pokoi, ale także jego funkcjonalność. Jeśli  usługę wykonana  ta sama firma, to wynik wykończenia inwestycji okaże się w pełni satysfakcjonujący.

Wykończenie wnętrz pod klucz – korzyści

 1. Stały, dobry kontakt z firmą
 2. Fachowe doradztwo architekta 
 3. Najwyższą jakość wykonania
 4. Szybką i pełna obsługę.
 5. Zastępstwo inwestorskie w pełnym zakresie
 6. Profesjonalny projekt wnętrza
 7. Dokładność w wykonaniu prac wykończeniowych
 8. Najlepsze, sprawdzone materiały i technologie.
 9. Przemyślane oświetlenie wnętrz
 10. Intuicyjny wybór kolorystyki ścian
 11. Atrakcyjny układ podłóg.
 12. Trafny dobór materiałów do aranżacji wykończenia mieszkania 

Wykończanie mieszkania pod klucz realizujemy starannie z zachowaniem technologii budowlanej, przy zastosowaniu najnowszych innowacyjnych metod. Jeśli szukasz inspiracji, pomysłu, a także firmy, która przeprowadzi wykończenie mieszkania, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.

Wykończenie wnętrz pod klucz 792128650

Odbiór kluczy od nowego mieszkania lub domu to jednocześnie początek  zakupów i rozpoczęcie wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. Na rynku, dostępnych jest wiele materiałów, dzięki którym, możemy stworzyć ciekawą aranżację wnętrz w trakcie wykończenie pod klucz

Jaki jest koszt wykończenia mieszkania?

Wykończenia mieszkania pod klucz warto powiązać z budżetem. Ilość posiadanych środków niewątpliwe będzie miała decydujący wpływ, na jakość materiałów i na poziom . Lepiej unikać kupowania produktów kierując się tylko niską cenę, Te najtańsze, często są niskiej jakości, ale oczywiście są wyjątki, bo tanie nie zawsze znaczy „złe”. W znalezieniu tych wyjątków służymy pomocą.

Plan wykończenia pod klucz

Wykończenie mieszkania pod klucz wymaga planu. Zanim przystąpimy do zakupów materiałów wykończeniowych oraz  remontu i wykańczania wnętrza, warto zastanowić się nad tym, które pomieszczenia są dla nas najważniejsze. Należy wziąć pod uwagę, że na przykład kuchnię i łazienkę remontuje się raz na wiele lat, a tapetę  i kolor ścian zmieniamy, co kilka lat.

Decydując się na wystrój łazienki i kuchni nie powinniśmy oszczędzać na materiałach wykończeniowych, ponieważ mają nam służyć przez długi okres czasu.

Wykończenie wnętrz pod klucz-meble

W pomieszczeniach o nietypowym kształcie i układzie bardzo dobrze sprawdzają się meble na wymiar. Wykonywane są one na specjalne życzenie klientów, a okres oczekiwania na meble może trwać nawet 2 miesiące, dlatego warto je zamówić kilka tygodni przed przeprowadzką.

Meble na wymiar dają dużo ciekawych możliwości aranżacyjnych i są najbardziej pożądane w wykończeniu wnętrz. Możemy w tej opcji wybrać kolor, rodzaj materiałów z których zostaną wykonane a przede wszystkim kształt. Dzięki temu mamy decydujący wpływ na charakter wnętrza, oraz aspekt finansowy.

Jest to rozwiązanie bardziej opłacalne niż zakup szafek pochodzenia chińskiego z marketów budowlanych, których jakość pozostawia wiele do życzenia. Wyjątkiem są niektóre meble kuchenne dostępne w Ikei, które wyróżniają się dostateczną trwałością  wśród pozostałych artykułów tego sklepu, mają dobre opinie i polecamy je w wykończeniach wnętrz pod klucz

Czy warto kupić tanie meble w sklepie internetowym?

Wykończenie pod klucz to znaczący wydatek. Oszczędności można się spodziewać  wybierając dostawce mebli. Zakupu tańszych mebli można dokonać w sieci internet w której znajdziemy wiele porównywarek cenowych. . Zanim zdecydujesz się na zakupy przez internet, sprawdź opcje i ceny dostawy, a także regulamin sklepu.

Wykończenie mieszkania pod klucz -zakres prac

 • Montaż sufitów podwieszanych i lekkiej zabudowy
 • Prace hydrauliczne, elektrycznej
 • Tynki ozdobne, gładź gipsową i malowanie ścian.
 • Układanie glazury i terakoty, gresu i kamienia, montaż.
 • Wyburzenie zbędnych ścian i postawienie nowych
 • Wykończenie altany i domków letniskowych, siedliska
 • Wykończenie łazienki
 • Wykończenie poddasza
 • wykończenie pod klucz
 • Wykończenie schodów
 • Wykończenie ścian
 • Wykończenie tarasów
 • Wymianę instalacji elekkończetrycznej i oświetleniowej
 • Montaż rolet, sztukateriii, klimatyzacji i inne prace wykończeniowe’
 • Wykończenie pod klucz domów i innych obiektów

Wykańczanie mieszkania pod klucz Tylko z DiS Warszawa 

Montaż sztukaterii